Головна / Цікаво знати / Розпочалась підготовка до 44 сесії Сокальської районної ради

Розпочалась підготовка до 44 сесії Сокальської районної ради

27 листопада розпочалась підготовка до 44 сесії Сокальської районної ради 7 скликання. Цього дня відбулось засідання депутатської комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення. В її роботі взяли участь заступник голови Сокальської районної ради Василь Бойко, начальник фінансового управління Сокальської райдержадміністрації Галина Леонова, головний лікар Сокальської центральної районної лікарні Роман Швед, завідувач Комунального закладу ФСК «Сокіл» Володимир Пограничний, керівники низки структурних підрозділів райдержадміністрації.

Присутні розглянули профільні проекти рішень, які виносяться на 44 чергову сесію районної ради. Основну увагу вони зосередили на питаннях, які стосуються районного бюджету. Про фінансові показники доповідала начальник фіну правління Галина Леонова. В.о. начальник служби у справах дітей Сокальської райдержадміністрації Марія Романчук звітувала про виконання районної програми «Забезпечення житлом дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Сокальському районі» у 2018 році. За її словами, за цей період були придбано 4 житлових об’єкти та забезпечено житлом 6 дітей, позбавлених батьківського піклування та 4 особи з їх числа. Керівник ФСК «Сокіл» Володимир Пограничний також звітував про свою роботу на цій посаді.

Після обговорення члени комісії з питань охорони здоров’я, молодіжної політики, спорту та соціального захисту населення рекомендували депутатам Сокальської районної ради підтримали відповідні профільні питання порядку денного чергової 44 -ї сесії.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!