Site icon Голос Сокальщини – новини Сокаля, Шептицького

Як хурма впливає на ваш організм

Почався сезон хурми. А ви знаєте, які наслідки її вживання? Дія хурми на організм людини вражаюча! Хурма, рекомендована тим, хто бореться із зайвою вагою. Незважаючи на те, що вона солодка, хурма містить мало калорій. Сушені плоди хурми застосовуються, як замінник валокордину при лікуванні гіпертонічної хвороби. З’їдайте по 2-3 плоди щодня.

Плоди хурми допомагають боротися з проблемами шлунково-кишкового тракту. При діареї 6 стиглих плодів потрібно розрізати на частини і залити 3 склянками окропу, накрити кришкою і витримати півгодини. Остудити і приймати по 1 склянці кожні 2-4 години.

Репродуктивне здоров’я та його вплив на організм – про це у нашій статті

З’їжте хурму на сніданок і Ви здивуєтеся своїй працездатності.

Вона служить профілактикою онкології, захворювань легенів і утворення каменів в нирках. Є сечогінним і тонізуючим засобом, рекомендується при нервових розладах, поганому настрої.

Продукт зміцнює зір і не дає організму старіти завчасно. Любителі хурми часто стають довгожителями.

Хурма має тонізуючі властивості. Вона покращує апетит, підвищує працездатність, заспокоює нервову систему. У боротьбі з атеросклерозом і серцево-судинними захворюваннями хурма випереджає яблука.

І хоча міді і цинку в яблуках більше, хурма головує за змістом:

– натрію,
– калію,
– магнію,
– кальцію,
– заліза.

Як пишеться будь ласка -ви можете дізнатися у нашій публікацїі.

Отже, підсумуємо – хурма корисна:

1. при хворобах нирок, серця, має сечогінну дію, тонізуючими властивостями, заспокоює нервову систему, підвищує працездатність.

2. має бактерицидну дію відносно кишкової палички, золотистого стафілокока.

Exit mobile version