Цікаво знати

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Нещодавно Сокальську районну асоціацію інвалідів відвідали гості із Вашингтона та Києва: директор Корпусу Миру США Кері ХеслерРеделет та її помічник Клариса Х'юз, Джил Карті керівник консультативної роботи Корпусу Миру США, Пілар Робледо директор програмного і тренінгового відділу Корпусу Миру США в Україні, Джорж Кент, тимчасово повірений у справах посла США в Україні, Генрі Шимонович, інформаційний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Оксана Шабас та Тетяна Поліщук  регіональні менеджери Корпусу Миру США в Україні.

Вже майже півроку в асоціації та бібліотеці с. Забужжя працює волонтер Корпусу Миру США Дженніфер Лі, яка разом з автором та керівником бібліотеки с. Забужжя Світланою Колядою провели презентацію роботи асоціації та бібліотеки. Молодь з інвалідністю, які є постійними відвідувачами організації, привітали гостей із Днем Матері та заспівали пісню "Мамина сорочка". Директор Корпусу Миру США Кері ХеслерРеделет вже не вперше відвідує Україну. Раніше вона була на сході та в центрі нашої держави.

Тепер, після тимчасової перерви, яку уряд США вимушений був зробити у зв'язку з військовими подіями на сході, добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні. Пані Кері хотіла відвідати також і Західну Україну, подивитися як та де працюють волонтери та впевнитися у тому, що програма продовжує працювати. Гості оглянули вироби з бісеру, свічки, мило і вишивки, які виготовляє молодь з особливими потребами на гуртках в асоціації, поспілкувалися із волонтерами та молоддю з особлими потребами про проблеми, плани та перспективи співпраці з Корпусом Миру США в Україні.

Оксана КОНОНОВА,
голова районної асоціації інвалідів.

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.