Головна / Цікаво знати / Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Нещодавно Сокальську районну асоціацію інвалідів відвідали гості із Вашингтона та Києва: директор Корпусу Миру США Кері ХеслерРеделет та її помічник Клариса Х'юз, Джил Карті керівник консультативної роботи Корпусу Миру США, Пілар Робледо директор програмного і тренінгового відділу Корпусу Миру США в Україні, Джорж Кент, тимчасово повірений у справах посла США в Україні, Генрі Шимонович, інформаційний менеджер Корпусу Миру США в Україні, Оксана Шабас та Тетяна Поліщук  регіональні менеджери Корпусу Миру США в Україні.

Вже майже півроку в асоціації та бібліотеці с. Забужжя працює волонтер Корпусу Миру США Дженніфер Лі, яка разом з автором та керівником бібліотеки с. Забужжя Світланою Колядою провели презентацію роботи асоціації та бібліотеки. Молодь з інвалідністю, які є постійними відвідувачами організації, привітали гостей із Днем Матері та заспівали пісню "Мамина сорочка". Директор Корпусу Миру США Кері ХеслерРеделет вже не вперше відвідує Україну. Раніше вона була на сході та в центрі нашої держави.

Тепер, після тимчасової перерви, яку уряд США вимушений був зробити у зв'язку з військовими подіями на сході, добровольці Корпусу Миру відновили свою роботу в Україні. Пані Кері хотіла відвідати також і Західну Україну, подивитися як та де працюють волонтери та впевнитися у тому, що програма продовжує працювати. Гості оглянули вироби з бісеру, свічки, мило і вишивки, які виготовляє молодь з особливими потребами на гуртках в асоціації, поспілкувалися із волонтерами та молоддю з особлими потребами про проблеми, плани та перспективи співпраці з Корпусом Миру США в Україні.

Оксана КОНОНОВА,
голова районної асоціації інвалідів.

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Керівники Корпусу Миру США відвідали місто Сокаль

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

four + 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!