Головна / Цікаво знати / Риштування або люлька: що вибрати?
люлька

Риштування або люлька: що вибрати?

Орієнтуючись на офіційну статистику пригод, які пов’язані з будівельними роботами на висоті, можна сказати що люлька – це найбільш безпечний засіб для роботи з фасадом.

Навіть найсучасніші й дорогі будівельні ліси, встановлені з дотриманням усіх норм і правил, часом не справляються з сильним вітром. Через це процес будівництва висотної будівлі пов’язаний з серйозною загрозою життю будівельників.

Люлька для оздоблювальних і ремонтних робіт

Будівельна люлька відрізняється простим механізмом і переміщається по траєкторії вгору-вниз. Конструкція – металевий каркас. У разі виникнення аварійних ситуацій спрацьовує додаткова гальмівна система, передбачена в якості страховки. Також виробники оснащують обладнання спеціальними уловлювачами.

Уловлювачі затискають страхувальні канати і тим самим перекривають подачу електрики, фіксуючи підйомник. Надійність будівельної техніки полягає в простоті і надійності виконання. Ліси мають істотний недолік – великою кількістю сполучних вузлів, які піддають платформу небезпеки. Підйомник в свою чергу цілісний і монолітний, що робить його несхильною зовнішнього впливу.

Особливості люльки:

  • платформа утримується консолями, встановленими на даху;
  • не боїться вітру;
  • легкість в транспортуванні (завдяки модульної конструкції техніка легко збирається і розбирається);
  • використання модифікованих моделей дозволяє піднімати великий вантаж.

Якщо синоптики оголошують штормове попередження, будь-які операції на висоті неприпустимі.

Для фасадних робіт ідеально підійде підйомник – зручне в експлуатації обладнання. Але для серйозних великих ремонтних операцій будівельні ліси – життєва необхідність. З їх допомогою вдається забезпечити максимум простору і вільне переміщення уздовж робочої поверхні.

Єдиної відповіді на питання, що ж краще – фасадний підйомник або будівельні ліси – немає. Завжди потрібно розглядати конкретний випадок, потреби, а також мета і обсяг роботи. Головне – пам’ятати, що ваше завдання полягає в забезпеченні будівельників зручними і гранично безпечними умовами. Висотні роботи сполучені з великою небезпекою для життя.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

10 − four =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!