Цікаво знати

Ризики при лазерній корекції зору

Як і при будь-якій операції, існують ризики при лазерній корекції зору і побічні дії, докладніше про які Ви можете дізнатися в даній статті. При лазерній корекції зору частота ускладнень не перевищує 1%.

Залежно від обраного методу можуть виникати різні ступені неприємних відчуттів. При більшості методах використання очних лазерів болю проходять вже через пару годин і на наступний день у пацієнта спостерігається досить хороша гострота зору.

Протягом десятиліть лазерна корекція зору є визнаним наукою методом і самої часто проводиться операцією в усьому світі. Ризики описуються як вкрай низькі. Ми додатково знижуємо їх завдяки критичному підходу до відбору пацієнтів, ретельним попередніми обстеженнями і великому досвіду.

Однак нам хотілося б попередньо в повному обсязі проінформувати Вас про можливі ускладнення:

Болі можуть тривати протягом трьох днів, а гострота зору може коливатися протягом декількох місяців після операції (переважно при використанні методу ЛАСЕК).

При використанні фемто ЛАСИК сльозяться очі і відчуття чужорідного тіла в оці зберігаються протягом 4 – 8 годин після операції.

Періодично виникає сухість очей. Ви можете зволожувати очі звичайними очними краплями.

Лазерна корекція може провокувати періодичне або постійне підвищення світлочутливості очей.

Протягом тижня після операції може з’являтися чутливість до світла, яка може призводити до появи кіл перед очима або до зниження гостроти зору в сутінках, а також до засліплення (напр., Що рухаються назустріч автомобілями). Будьте уважні за кермом! Завдяки використанню так званої технології хвильового фронту ризик може бути значно знижений.

Протистояти післяопераційного інфікування можна шляхом використання протимікробних крапель протягом першого тижня. Будь ласка, негайно повідомляйте про появу запалень або болів в оці. Крім того, використання цих містять кортизон очних крапель може призводити до підвищеної сухості і збільшення внутрішньоочного тиску.

Може відбуватися гіпер- і Гипокоррекция бажаної гостроти зору до 20% з огляду на коливань процесу загоєння і потужності лазера. Вона може бути скоригована протягом обраного Вами післяопераційного періоду спостереження.

Дефекти надрізання пластинок на рогівці зустрічаються дуже рідко і зменшуються завдяки використанню технології фемтосекундного лазера. При відповідному післяопераційному лікуванні ними можна знехтувати.

Розм’якшення рогівки (ектазія рогівки) зустрічається дуже рідко (1 раз на10 000 – 40 000 випадків) і може бути усунуто шляхом застосування крос-лінкінга рогівки.

Може зустрічатися вростання або зсув кришечки рогівки (клапті), яке усувається шляхом нетривалого хірургічного втручання. Тому не пропускайте контрольні огляди!

Пацієнтам старше 45 років після корекції короткозорості через настання вікової далекозорості можуть знадобитися окуляри для читання. Виняток становить використання методу моновіжн.

В рамках попереднього обстеження в лазерному офтальмологічному центрі OCULUS у Львові ми прямо обговорюємо з Вами, які ризики і побічні дії можливі в зв’язку з Вашої клінічною картиною. В кінцевому рахунку, Ви повинні погоджуватися на операцію з використанням очного лазера тільки в тому випадку, якщо відчуваєте довіру до лікуючого хірурга. Просто запишіться на прийом для початку лікування!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.