Головна / Цікаво знати / З Днем Незалежності, Україно!

З Днем Незалежності, Україно!

Сьогодні ми відзначаємо одне з найвеличніших свят нашої держави – День незалежності України! 24 серпня 1991 року було проголошено Акт незалежності України, який передував докорінним змінам у суспільно-політичному житті нашої держави.

Цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу. Ще за часів дідів-прадідів українці повсякчас відстоювали право на життя у вільній, незалежній державі. Яскравим свідченням цьому є події часів Княжої доби, Українського козацтва, Січових Стрільців та героїв Української повстанської армії. Активно долучалися до творення міцної, незалежної Української держави і шістдесятники, дисиденти… Це була спільна ідея боротьби за самостійну Україну.

І події кінця минулого – початку цього року – Революція Гідності, а також антитерористична операція на сході України – все це свідчення того, що українська нація є непереможною. Дух свободи, присутній в кожному патріотові, нездоланий.

Незламна віра у Бога та в майбутнє незалежної України допомагає нам долати всі труднощі, які постають перед нами. Знаю одне, що Україна була, є і буде незалежною та сильною державою!

З повагою голова Львівської обласної ради Петро Колодій

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

15 − 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!