Головна / Цікаво знати / З любов’ю та ніжністю захисникам України

З любов’ю та ніжністю захисникам України

Для справжньої матері немає нічого, що було б дорожчим від її дитини. І не дивним є те, що сьогодні, коли в Україні війна, коли світ потопає у злі, серця багатьох матерів переповнені тривогою за долю дітей. Як вберегти їх від бід та небезпек, як допомогти залишитись живими? Є вірний і дуже надійний спосіб – це молитва. Ніщо не може бути важливішим за молитву. Вона й неможливе робить можливим, трудне – легким, невигідне – вигідним (св. Йоан Золотоустий).

У Сокалі, при церкві св. ап. Петра і Павла, уже десятий рік існує спільнота «Матері в молитві». Їхнім духовним провідником є отець Ярослав Валюх.

Уже четвертий раз матері, як вони себе самі називають «Кулінарна сотня», з допомогою о. Ярослава та небайдужих людей влаштували акцію. Благодійний фонд «КарітасСокаль» надав приміщення кухні, а матері зi спільноти та просто бажаючі (майже двадцять осіб) впродовж дня ліпили вареники для наших захисників. Хто не мав можливості прийти ліпити з усіма, то робив це вдома.

У родинній атмосфері за приязною, хоч і дещо схвильованою бесідою, за приємними турботами майже непомітно минув день – і сокальські вареники вже були готові! Тож, вісім десятилітрових відер вареників з картоплею та капустою, сиром, грибами, з гречкою і сиром та іншими начинками приготували господині нашого славного міста для хлопців на схід!

Варто зазначити, що напередодні матері готували ще й різноманітні салати, зокрема, моркву покорейськи, з капусти та інші.

Усі ці смаколики, які приготували з любов’ю, а головне – запахом рідного дому, а також інші речі, які збирали усім районом, у неділю відправили на схід, в район поблизу Донецького аеропорту. Усіх, хто повіз продукти та ліки, теплі речі (про меценатів розповімо після повернення хлопців додому), благословив на щасливу дорогу священик Ярослав Валюх: «Завезіть туди миру та молитов, потіште добрим словом, почастуйте тим, що зібрали. Адже всі добрі справи є підсиленням і допомогою Божою. Ми на вас чекаємо і за вас молимося». Щасливої дороги і повернення побажав хлопцям і голова Сокальської районної ради Микола Пасько. «Все, що залежатиме від мене, як голови районної ради, сприятиму в допомозі українському війську», – підкреслив він. 

Юлія СОРОЧУК.

Фото автора.   

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

12 + 15 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!