Цікаво знати

Найцікавіший чемпіонат сокальщини з гри «Що? Де? Коли?» за одинадцять років

У Сокальській гімназії відбувся ІІІ етап XIІІ юнацького чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?». В змаганнях взяли участь 28 команд, які представляли Сокальську гімназію, Сокальські ЗШ №2, СШ №3, ЗШ №4, ЗШ №5, Червоноградський Будинок дитячої та юнацької творчості, Забузьку, Жвирківську, Острівську, Поторицьку, Сілецьку, Тартаківську, Хоробрівську школи.

Перемога в цьому етапі практично гарантувала титул переможця команді Червоноградського БДЮТ – «Непереміжній кімінді» (капітан Світлана Левандовська), адже після двох попередніх ігор мала в скарбничці 60 балів з 60 можливих. Завданням її переслідувачів було перемогти самим, для того, щоб не втратити надій на «золото» чемпіонату.

Починаючи з першого туру, головний переслідувач «Непереміжної кімінди» – команда Сокальської гімназії «Бандерівці» (капітан Максим Журавінський), пішла у відрив. Проте «REVOлюція» (капітан Наталія Ільницька) з Сокальської ЗШ №2 не відставала від «Бандерівців» протягом всієї турнірної дистанції. І врешті-решт змогла перемогти, завдяки додатковому показнику складності запитань – рейтингу.

Таким чином етап завершився сенсаційною перемогою команди «REVOлюція», друге місце в «Бандерівців», «бронза» дісталась «Likerz» (гімназія, капітан Олександр Прощук).

Отже, після цього етапу ситуація в турнірній таблиці є досить заплутаною. Лідером змагань, з 81 балом, залишається «Непереміжна кімінда», другими йдуть «Бандерівці» (77), третьою – «Likerz» (75). Вони, напевно, і розіграють чемпіонський титул. Не полишає надій на медалі турніру команда «Сови» Червоноградського БДЮТ, яка лише на чотири бали відстає від третьої сходинки п’єдесталу пошани. Завдяки перемозі в третьому етапі, непогані шанси на призове місце має «REVOлюція», в якої 68 балів.

Отож наступні етапи обіцяють бути напрочуд цікавими, що тільки розігріває інтерес до цього надзвичайно цікавого чемпіонату.

А в приміщенні дискоклубу «Вікторія» пройшов IІІ етап XІ чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?», в якому взяли участь 16 кращих команд.

Напередодні цього етапу досить впевнено почувала себе шестиразовий чемпіон Сокальського району «1715» (капітан Тарас Малюх), адже в попередніх етапах команда зробила певний гандикап від суперників. Найближчими переслідувачами лідера змагань були: «Фенікс» (капітан Богдан Лисий), який відставав від «1715» на три бали, та «Деміурги» (капітан Микола Сідельник), які в свою чергу програвали першому місцю чотири бали.

У невизначеному становищі перебував триразовий переможець чемпіонатів Сокальщини «Чемпіони» (капітан Олександр Хлевной), які на вісім балів відставали від лідера пелотону. І для того, щоб мати шанси на повернення в чемпіонську гонку, їм варто було не лише перемагати в цій грі, а й надіятись на слабкий виступ «1715».

«Чемпіони» з початку третьої гри показали, що вони покладають великі надії на перемогу в цьому етапі. І завершили перший тур на першому місці. Проте в другому на перше місце вирвався «Фенікс». Всіх мав розставити по місцях заключний третій тур. Напруживши всі свої сили «Чемпіони» таки змогли завершити його своєю перемогою. Другим став «Фенікс», а замкнули призову трійку «Деміурги».

Після цього етапу інтрига в чемпіонаті надзвичайно закрутилася, оскільки аж чотири команди претендують на чемпіонство. У «1715» та «Фенікса» по 23 бали, на три очки від них відстають «Чемпіони» та «Деміурги». Вже наступний етап може перевернути з ніг на голову поточне становище команд. Можна констатувати, що це, мабуть, найцікавіший чемпіонат Сокальщини з гри «Що? Де? Коли?» за одинадцятирічну історію його проведення.

Організаторами XIІІ юнацького та XІ чемпіонату Сокальського району з гри «Що? Де? Коли?» виступили Сокальська ліга інтелектуальної творчості, відділ освіти та Сокальська райдержадміністрація.

Оргкомітет чемпіонату висловлює щиру подяку спонсорам змагань – дискоклубу «Вікторія», інтернет-мережі «BestLink», фірмі «Ніка», піцерії «Фігаро», працівникам Сокальської гімназії, диско-клубу «Вікторія», інформаційним партнерам ігор «Що? Де? Коли?» на теренах Сокальщини: ТРК «Сокаль», інтернет-порталу «Сокаль і Сокальщина», часопису «Голос з-над Бугу».

Володимир ВОЙТЮК,
президент Сокальської ліги інтелектуальної творчості.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.