Головна / Цікаво знати / SATLink – сервіс доставки покупок зі всього світу

SATLink – сервіс доставки покупок зі всього світу

Як часто сьогодні люди роблять покупки в Інтернеті? Якщо детальніше задуматися над цим питанням, то придбати що то в “світовій павутині” для нас вже як вихід в магазин або супермаркет за продуктами. Інтернет щільно вплутався в наше повсякденне життя і від цього нікуди не деться.

У 2020 році тобі досить посидіти 5 хвилин, щоб знайти необхідний товар для себе і придбати його. Неважливо з якого куточка світу – Китай, Америка, країни Европи.Едінственним мінусом інтернет-замовлень з цих країн був час доставки (очікування) купленого товару. Але навіть з цим дізналися як боротися і зменшувати час очікування в рази. Більш докладно сьогодні про сервіси, що дозволяють це робити, ви дізнаєтеся в це статті.

Як багато ви чули про про SATLink?

Передчуваючи здивування на обличчях деяких, хто бачить цю назву, скажу що це сервіс доставок покупки з усього світу. Причому це виключно українська компанія, що не мають професійних аналогів на цьому ринку, адже те, що вони роблять, оточує їх протягом 17-ти років. Так-так, саме сімнадцять років безперебійної роботи в оформленні ваших замовлень і доставок з будь-яких магазинів абсолютно всього товару: комп’ютерна техніка, одяг, взуття та аксесуари, спортивні товари, прикраси, товари для дому і саду, косметика, автозапчастини та багато іншого, то є все.

Питання випливає цілком логічний: як це все реалізується і як скористатися їхніми послугами? Все більше нема куди просто:

  • Реєструєтеся, отримуєте унікальний ID і адреса за кордоном, на який вам прийде замовлення з інтернет-магазину;
  • Ви оформляєте покупку в іноземній інтернет-магазині і вказуєте ту адресу за кордоном, виданий вам при реєстрації і ID код;
  • Зареєструйте вашу посилку в особистому кабінеті SATLink і оформите доставку кур’єром в відділенні SAT вашого міста;
  • І четвертий, найприємніший крок – отримання вашої посилки.

Насправді все ще простіше, ніж описано в загальних рисах. Подібні сервіси в Україні показують. що ми переймаємо той самий дорогоцінний досвід у Європи, адже для них подібні сервіси вже давно не новина. Ми ж лише звикаємо до таких, якщо говорити по правді, приємним реаліям, адже всього пару-трійку років тому не можна було уявити, що покупки в Інтернеті зрушать традиційні походи в магазини з позиції, і замовлення в мережі стануть настільки популярні.

Але нам з вами залишиться лише використовувати ці зміни в свою користь, насолоджуючись тим, як сильно прийняло розвиток мережеве простір.

Ну автор, в свою чергу, сподівається що ви відчуєте задоволення від використання сервісу SATLink

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!