Цікаво знати

СБУ поглиблює співпрацю з британськими партнерами у сфері кібербезпеки

СБУ взяла участь в українсько-британських міжвідомчих консультаціях з питань взаємодії у сфері кібербезпеки, передає enigma.club.

 

Представники Служби безпеки України у складі делегації від України взяли участь у проведенні в Лондоні першого раунду українсько-британських міжвідомчих консультацій з питань двосторонньої взаємодії у сфері кібербезпеки.

У рамках заходу співробітники української спецслужби зустрілися з представниками органів державної влади та правоохоронних структур Великої Британії, діяльність яких пов’язана із забезпеченням кібербезпеки. Під час засідання сторони обговорювали питання імплементації Національних стратегій кібербезпеки, напрямки протидії «гібридним» викликам, а також проблемні аспекти протидії кіберзагрозам та ефективні методи їх розслідування. Учасники двосторонніх консультацій, зокрема, обговорили питання щодо налагодження державно-приватного партнерства та міжнародної взаємодії.

За результатами обговорень, з британськими партнерами досягнуто домовленості щодо поглиблення співпраці зі Службою безпеки України у сфері кібербезпеки та подальшому розвитку двосторонніх контактів.

Джерело: enigma.club

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.