Цікаво знати

Що робити, якщо прострочив мікропозик

Незважаючи на те, що всі співробітники фінансових організацій попереджають про необхідність своєчасно вносити гроші в рахунок оплати кредиту, люди не завжди владні над обставинами. Іноді ситуація складається далеко не на користь позичальника, і він розуміє, що просто не зможе вчасно розрахуватися з боргами. Це може бути обумовлено рядом причин, і не завжди означає, що людина є недобросовісним позичальником, однак був укладений кредитний договір, згідно з яким у кожної зі сторін є свої зобов’язання. Тому мікрофінансових організація, в будь-якому разі, не подарує гроші клієнту, і борг доведеться виплачувати.

Специфіка мікрокредитування полягає в тому, що процентна ставка нараховується на суму боргу щодня, е не щомісяця, як в банку. Це змушує суму кредиту помітно збільшуватися з кожним днем, при обліку досить високих ставок, характерних для МФО. Досить подумати про те, що вже і так немаленькі відсотки можуть збільшитися вдвічі при простроченні, щоб зрозуміти, наскільки невигідно затримувати виплати навіть на один день. Але що робити, якщо погасити борг просто не було можливості?

Прострочений кредит в мікрофінансової організації – наслідки

Деякі компанії готові піти назустріч клієнтам, надавши їм три додаткових дні для вирішення своїх фінансових проблем. Це обумовлено тим, що при погашенні заборгованості через термінали або банки, гроші можуть йти на рахунок компанії протягом трьох днів. Інші варіанти погашення мікрокредитів можна знайти тут https://deltabank-online.com.ua По-перше, додатковий час пропонують далеко не всі МФО, а по-друге, якщо в ці терміни борг не буде погашений, то і за кожен з цих днів буде нараховано штрафні санкції.

Чого чекати клієнту, який прострочив мікропозик?

  • Процентна ставка для боржників збільшується досить відчутно, є ряд компаній, які піднімають відсоток вдвічі;
  • Боржнику може бути нарахована пеня в сумі. Чи не менше п’ятдесяти гривень, за прострочення;
  • Штрафні санкції для тих, хто не виплатив кредит, відрізняються, залежно від кредитної організації, але вони завжди відчутні;
  • Дані про несумлінному ставленні до умов кредитного договору можуть надійти в кредитну історію клієнта. Що її значно зіпсує;
  • Постійні дзвінки боржнику триватимуть до того моменту, поки не він не розрахується з мікрофінансової організацією;
  • Співробітники компанії можуть дзвонити колегам, родичам, знайомим людини, який не виплатив позику.

Як уникнути негативних наслідків прострочення

Для того щоб вирішити питання з простроченим боргом в разі, коли погасити його в даний момент немає можливості, необхідно оформити пролонгацію. Це послуга, яка дозволить відстрочити виплату тіла кредиту, тобто тієї суми, яка була оформлена спочатку, на певну кількість днів. Щоб подивитися умови пролонгації різних кредитних організацій, досить перейти по посиланню.

Продовження терміну кредитування може бути оформлено через особистий кабінет користувача, але тільки за умови погашення відсоткової частини кредиту, тобто тієї суми, якої обкладався займ на протязі використання грошей, причому з урахуванням всіх штрафів і пені.

64442316
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.