Цікаво знати

Зроблено перший крок

Минулого тижня відбулася робоча зустріч делегації воєводського управління меліорації і водних споруд в м. Люблін (Республіка Польща) з головою Сокальської районної ради Ігорем Дацюком та першим заступником голови Сокальської РДА Павлом Савчуком. В засіданні брали участь, окрім польської делегації, ще й начальник територіального управління Рахункової палати у м. Львові Володимир Піхоцький, начальник обласного управління водного господарства Володимир Садовий, а також керівник районного управління водного господарства Василь Новосад та інші. Присутні обговорювали спільний інтегрований проект «Відбудова існуючих водотоків в басейні рік Солокія, Річиця, Біла, Варяжанка з метою забезпечення паводкових і високих вод, раціонального використання водних ресурсів та покращення екологічної ситуації довкілля».

Поважних гостей вітав голова Сокальської районної ради Ігор Дацюк, котрий, зокрема, сказав:

– Ми дуже раді вітати польську делегацію на сокальській землі. Наш район тісно співпрацює і має добросусідські стосунки з Томашівським та Грубешівським повітами. Працюємо над спільними проектами, маємо спільні проблеми. У нас добра історія стосунків з польськими сусідами. Сподіваюся, що нам вдасться спільно вирішити наші проблеми саме в рамках цього нового проекту.

Стосовно майбутньої співпраці висловили свої думки представники польської делегації і керівники українських установ.

Опісля вони мали змогу оглянути річки Солокія, Річиця, Біла, Варяжанка. Отже перший крок у вирішенні цієї проблеми зроблено, сподіваємось на вдалі наступні.

Оксана ПРОЦЬ.
Фото автора.

Голос Сокальщини на GoogleNews