Цікаво знати

Секрети вибору одягу для риболовлі та полювання

Щоби полювання або риболовля були виключно в радість, необхідно подбати про відповідне екіпірування учасників даних заходів ще перед їхнім початком. Одяг, який ви плануєте використовувати для риболовлі чи полювання, має бути теплим, зручним і надійним. У ньому ваші рухи не мають сковуватися, але, водночас, повністю виключається можливість переохолодження чи поранення. Найкраще підібрати костюми, шорти, взуття чи головні убори на сайті https://aquamania.ua/uk/odezhda/. Саме тут представлені оптимальні моделі за найдоступнішими цінами.

Якщо ж ви досі вагаєтеся, що саме з одягу вам потрібно для оптимального проведення дозвілля, тоді ми готові допомогти вам у цьому напрямку. Нижче ми розкажемо, як вибрати екіпірування для риболовлі та полювання, підкажемо, яким саме має бути зимовий одяг і порадимо тканини, на які слід звернути увагу.

Якісний костюм для риболовлі та полювання: який він?

Закономірно, що під час полювання чи риболовлі одяг найчастіше контактує з водою. Саме тому слід обирати такі вироби, які промокають якнайменше. Найкраще зарекомендували себе костюми для риболовлі чи полювання з мембрани. Даний матеріал ефективно відштовхує від себе воду, дозволяючи водночас своєму власнику залишатися в сухому й добре провітрюваному одязі.

Також даний тип екіпіровки має бути:

  • відповідного розміру;
  • з певними додатковими елементами;
  • з особливим рівнем водонепроникності.

Якісний костюм для полювання або риболовлі має досить щільно прилягати до тіла, проте й водночас не сковувати рухів свого власника. Тому не слід купувати одяг «на виріст» чи на той випадок, «якщо схудну». Від правильності підібраного розміру залежить зручність експлуатації даного виробу.

У такому костюмі обов’язково має бути спеціальний капюшон, що захистить вашу голову від поривів вітру чи дощу. Також необхідно проаналізувати щільність тканини верхнього одягу. Чим більшим є її рівень, тим тепліше вам буде в ньому. Придивіться до дрібних деталей. Бігунок, на перший погляд, — не зовсім важлива деталь, проте від коректності її роботи залежить не тільки ваш особистий комфорт, але й безпека.

Якщо вам необхідний спецодяг виключно для риболовлі, краще звернути увагу на костюми з резини. Вони коштують дешевше, аніж мембранні, проте забезпечують цілісний захист від впливу води. Зручним є й те, що такі костюми легко і просто можна одягнути зверх звичного для вас одягу.

Забарвлення одягу для риболовлі чи полювання

Мода на камуфляжний одяг серед любителів риболовлі та полювання продовжує зростати. На жаль, ніхто не задумується про її наслідки. Слід зазначити, що маскуватися потрібно тільки військовим, та й теж лише в процесі виконання службових завдань.

Якщо ж одяг подібного кольору вдягне звичайний турист, то це може в подальшому призвести до непередбачуваних наслідків. Наприклад, знайти людину в камуфляжному одязі, що потрапила в біду, практично нереально. Тому слід обов’язково поєднувати свій «камуфляж» із певними яскравими елементами.

Якщо ж вам так хочеться бути непомітним під час полювання, краще використайте маскхалат. Його надзвичайно просто скинути за потреби. Та й у реальній місцевості він створює набагато вищий рівень маскування.

Також слід звернути увагу на функціональність одягу, який ви плануєте придбати. Чим його більше, тим, відповідно, дорожчим буде костюм для риболовлі чи полювання. Купуючи ту чи іншу модель, спочатку проаналізуйте, для чого вам така кількість кишень чи додаткові гумові стяжки.

Зимовий одяг для риболовлі та полювання

Взимку приділити увагу улюбленому хоббі набагато важче, адже окрім надмірної вологості на дворі панує пронизливий вітер та сніг. Проте, обравши правильний тип одягу, ви можете насолоджуватися риболовлею чи полюванням, відчуваючи себе максимально комфортно.

Зимовий одяг для даних заходів має мати:

  • підвищений рівень захисту від снігу та вітру, оскільки риболови найчастіше перебувають на відкритій місцевості;
  • високий комір, капюшон, а також надійну підкладку, що запобігає впливу вітру та холоду;
  • посилений рівень захисту від вологи;
  • зручний функціонал (наприклад, великі застібки, які зручно відкривати й закривати, навіть, у рукавичках);
  • ефективну систему виведення вологи, якщо людина за певних умов вспотіє;
  • високий рівень міцності;
  • вентиляційну систему, що захищає від перегріву.

Також варто не забувати одягати під звичний одяг термобілизну. Це захистить вас від холоду під час довготривалого перебування на природі. Гарно себе зарекомендувала система пошарового одягу. Здебільшого виробники виготовляють мисливське та рибацьке екіпірування у такий спосіб, щоби його можна було шар за шаром зняти. Це значно підвищує комфортність перебування власника такого одягу на відкритому просторі в зимовий період. За необхідності простіше звільнитися від верхнього шару одягу, аніж отримати перегрів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

ten − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.