Головна / Цікаво знати / Сендвіч панелі – це зниження затрат будівництва

Сендвіч панелі – це зниження затрат будівництва

Ви шукаєте простий спосіб зниження витрат для вашого будівництва? Тоді ви звернулися за правильною адресою. Наша компанія пропонує ПВХ сендвіч панелі, які спростять роботу при будівництві вашого об’єкта, а також знизять витрати.

На сьогоднішній день всі великі будівельні корпорації світу шукають можливості зниження витрат на свої послуги, при цьому без втрати якості будівництва. Основними критеріями у даному питанні виступають, простота в монтажі і простота транспортування. Компанія «БудРеал» може запропонувати матеріал, який в повній мірі відповідає даним параметрам, це сендвіч панелі.

сендвіч-панелі

Сендвіч панелі володіють унікальними властивостями, а також невеликою ціною. Мабуть, самим основним властивістю є невелика вага, це досягається за рахунок того, що в конструкції наших сендвіч панелей не використовується базальтовий або мінераловатний наповнювач. Слід врахувати, що міцність при цьому також відповідає всім стандартам якості.

За рахунок того, що пропоновані нами сендвіч панелі володіють невеликою вагою досягається простота їх транспортування, що дозволить істотно знизити витрати, також низька вага дозволяє легко і швидко проводити їх монтаж і демонтаж. Залучення висококваліфікованих фахівців для здійснення робіт з сендвіч панелями не потрібно, тому що наша компанія поставляє спеціальні кріплення та системи кріплення, які дозволять поєднувати їх практично з будь-якими матеріалами, які використовується при будівництві вашого об’єкта, будь то: залізобетон, метал, дерево або інший матеріал .

Мала вага сендвіч панелей забезпечує зменшення тиску на фундамент будівлі, а також на несучий каркас, що можна використовувати для зниження витрат на будівництво. Адже при невеликих навантаженнях, істотно збільшується спектр матеріалів, які можна використовувати для несучої конструкції, при цьому можна вибрати найбільш дешевий варіант.

Незважаючи на настільки унікальні якості, термін служби сендвіч панелей дуже тривалий, тому що вони не зазнають впливу грибків, цвілі або іншим біологічним процесам, наприклад гниття. У ПВХ сендвіч панелей не можуть завестися комахи або гризуни, що забезпечить їх цілісність довгий час. При таких істотних якостях, сендвіч панелі абсолютно екологічно безпечні.

Звертайтеся в компанію «БудРеал» і ми відповімо на всі ваші запитання, також ми будемо раді співпраці з новими компаніями, яким допоможемо істотно знизити витрати на надавані ними будівельні послуги, адже при оптових замовленнях ми надаємо хороші знижки. При особливо великих замовленнях можливе формування індивідуальної ціни на наші сендвіч панелі.

Ми гарантуємо якість наших ПВХ сендвіч панелей, які зможуть допомогти вам вирішити досить складні завдання ще на етапі проектування вашого об’єкта, які досить складно вирішити при використанні звичайних матеріалів, таких як: цегла, блоки, дерево або інші звичні матеріали.

Наші сендвіч панелі відповідають всім необхідним стандартам: пожежної безпеки, теплової ізоляції, звукової ізоляції і міцності. Крім того, вони володіють низьким влагопоглощенієм і паропроникністю, що убезпечить проникнення вологи в приміщення вашого будинку, і допоможе зберігати необхідний у них клімат.

Разом з цими властивостями і тим, що сендвіч панелі є екологічно безпечними, дозволяє використовувати їх при будівництві об’єктів самої різної спрямованості: торговельні комплекси, спортивні комплекси, мийки, АЗС, підприємства агропромислового комплексу, ферми, сховища, морозильні камери, холодильні камери, басейни та інші види об’єктів. Настільки широкий спектр застосування досягається також за рахунок того, що сендвіч панелі володіють високою герметичністю.

У сукупності з усіма унікальними властивостями сендвіч панелей, їх монтаж можливий не тільки в якості стін і перегородок, але і при будівництві покрівель.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

ten − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!