Цікаво знати

Сергій Тарута запропонував віденський формат переговорів

Сергій Тарута активно займається політичною діяльністю, вирішуючи питання державного масштабу, пропонуючи способи виходу з проблем. Останні новини про Таруті повідомляють, що він запропонував замість мінського формату переговорів віденський. На його думку, це могло б значно поліпшити відносини між низкою країн, з’явилося б потепління в відносини і взаєморозуміння.

Австрія оптимальна для переговорів

Політик упевнений, що Австрія ідеально підходить для переговорів по Донбасу. Саме в цій країні могли б зустрітися представники Західних держав, Росії для вирішення важливих питань.

Останні новини про Таруті повідомляють, що на початку листопада 2017 він виступив з промовою перед колегами-політиками, заявивши, що Мінський формат себе повністю вичерпав. Він є неефективним і його необхідно міняти. Якщо дії хочеться завершити конфлікт на Донбасі, зустріч може бути проведена в іншому місці. Австрія було б ідеальним для зустрічі, так як західним політикам було б набагато простіше туди дістатися. Для вирішення питання приїхало б більше країн, а значить і можливе створення великих ідей для вирішення проблеми.

Крім того, Тарута зазначив, що у Відні не раз вирішувалися історичні питання. Це місто відоме висновком мирових угод, які поклали край кровопролитним конфліктів. Політик упевнений, що у Відні вдалося б домовитися, придумати новий план по усуненню війни на Донбасі.

Народний депутат також згадав про те, що відбувається на Донбасі – це не війна між Росією і Україною, а протистояння між Росією та Заходом. Це набагато більш складні відносини, які вимагають негайних переговорів і створення нових поетапних дій. Останні новини про Таруті заявляють, що ця пропозиція незабаром може стати відомо західним політикам. Однак їхню думку з цього приводу поки що невідомо.

Варто зазначити, що саме у Відні знаходиться штаб-квартира ОБСЄ. Її визнають всі сторони конфлікту в якості нейтральної сторони, що допомагає залагодити військові дії, припинити їх.

Не всі політики згодні з Тарутою. У багатьох з них виникли питання з приводу пропозицій депутата. Хтось серйозно розкритикував цю ідею. Однак Тарута і його однодумці вважають, що це набагато краще бездіяльності. Такі дії дійсно могли б нормалізувати ситуацію на Донбасі, припинити конфлікт раз і назавжди. Час покаже, буде реалізований запропонований план чи ні, чи прислухаються до нього колеги-політики в цьому питанні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fourteen + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.