Цікаво знати

Сертифікат безпеки SSL – надійний захист для вашого сайту

Практично кожен день в мережі можна зіткнутися з проблемами витоку інформації з різних сайтів або ж спроб несанкціонованого доступу сторонніх осіб. Щоб уникнути таких проблем мільйонами інтернет-ресурсів використовується спеціальний протокол SSL. Він є своєрідним захистом для встановлення безпечного з’єднання між сервером і користувачем. При його використанні всі дані подаються в зашифрованому вигляді в HTTPS, на відміну від звичного способу передачі інформації.

Для успішної експлуатації даного протоколу на сайті необхідна наявність спеціального SSL-сертифіката. Він є цифровим підписом для конкретного інтернет-ресурсу, яка здатна вберегти його від небажаних доступів з боку хакерів та інших третіх осіб. В першу чергу, наявність такого сертифікату є обов’язковим і незамінним умовою для банків, фінансових установ, платіжних систем та інших подібних ресурсів, що мають справу з персональними даними. Таким чином вийде захистити проведення транзакцій і не допустити витоку особистих даних користувачів.

Примітно, що ціна ssl сертифікату на зазначеному сайті є досить прийнятною і повністю виправданою якістю одержуваної цифрового підпису для сайту. Всі дані будуть перебувати під надійним щитом, крізь який не вдасться прорватися стороннім особам.

Важливо знати не тільки загальні відомості про те, що являє собою сертифікат безпеки Ssl, а й також розбиратися в тому, які відомості він містить:

  • Ім’я домену, на який зареєстрована цифровий підпис
  • Повна назва юридичної особи, яке є безпосереднім власником сертифікату
  • Реквізити компанії, яка поставляє дані сертифікати
  • Терміни дії цифрового підпису на конкретному сайті
  • Фізичне місцезнаходження власника (географічне – країна, місто)

Існують різні види сертифікатів безпеки, в залежності від перевірки: з перевіркою домену або ж з перевіркою компанії, а також з розширеними настройками. Перший тип є найбільш поширеним і вважається SSL початкового рівня. Отримати його не складе труднощів, проте підійде він скоріше для невеликих проектів, маленьких сайтів і компаній, де не міститься велика кількість персональних даних користувачів. Що стосується сертифіката з перевіркою компанії, процедура підключення захисту і перевірки збереження даних набагато складніше і вимагає проведення безлічі операцій.

751394376
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.