Цікаво знати

Згущене молоко без консервантів – як вибрати?

Як Ви вважаєте, чи може продукт споживання прославити країну?

Може, відповімо Вам ми ! А у випадку якщо цей продукт, який під чуйною турботою торгової марки " Ічня " і називається згущене молоко з цукром, то тим більше. Як відомо Україна багата країна на корисні копалини, вона власниця двох прекрасних морів і гір в такій же кількості, кожен її місто має свої переваги. І як же приємно Чернігову бути нагородженим почесною медаллю, як самий солодкий місто, адже саме там знаходиться ВАТ Ічнянський молочно -консервний комбінат. Його виробництво обширне і якісне, адже лише одного разу спробувавши хоч ложку його продукції, Ви запам'ятаєте цей блаженний смак назавжди. І зовсім не важливо, як вона буде називатися, вибір величезний. "Молоко згущене незбиране з цукром " приміром або "Молоко згущене варене ". І як приємно керівникам цього сучасного підприємства, що їх згущене молоко з цукром широко вживають не тільки в нашій країні, а й те, що торговельна марка " Ічня " тісно співпрацює з такими країнами, як Америка, Ізраїль, Об'єднаними Арабськими Еміратами, Непалом, Афганістаном і так далі. Незважаючи на те, що в деяких країнах виробництво згущеного молока теж розвинене, але торгова марка " Ічня " мала честь бути нагородженою навіть міжнародною відзнакою. І це лише підвищило довіру і популярність серед жителів рідної країни. На сторінках інтернет ресурсів можна прочитати про те, що молоко згущене, відгуки на яке надходять, як від любителів, так і від професіоналів, які працюють в кондитерських цехах, кафе і ресторанах. Людей, чиє життя безпосередньо пов'язане з солодким світом, і які знають яким повинен бути цей смак. І люди, які трудяться на комбінаті в Чернігові, можуть пишатися тим, що їх молоко згущене отримує відгуки про те, що це самий досконалий смак.

Представники торгової марки " Ічня " також подбали про те, щоб налагодити хороші ділові відносини з різними мережами магазинів. Серед найбільш популярних : АТБ, Фуршет, Караван, Metro, Spar, не кажучи вже про невеликих магазинчиків в багатьох мікрорайонах, населених пунктах і селах країни. Дуже цінується згущене молоко з цукром торгової марки " Ічня " і кондитери таких відомих фабрик, як " Ласунка", "АВК", " Криоліт " і " Буковинка" відзначають це.

Тому, аналізуючи всі ці партнерські відносини можна з упевненістю сказати, що такий продукт споживання, як згущене молоко – незаперечно одна з гордістю країни.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.