Цікаво знати

Кроком руш!

А 8 жовтня юнаків урочисто проводжали до війська. Урочистості розпочав військовий комісар Микола Лисак. Першою слово мала голова призовної комісії, керівник апарату райдержадміністрації Марія Христинич:

– Цьогоріч, напередодні свята Покрови – заступниці і покровительки українського війська – ми проводжаємо юнаків до Збройних Сил України, – сказала вона. – Випровадити сина до війська завжди було честю – чи то на Запорозьку Січ, чи в Січові cтрільці. До лав УПА йшли найсвідоміші, найвродливіші, найздоровіші. Нині ми говоримо, що призовна комісія, оглянувши сотні юнаків, вибрала найкращих. Тому горді призовники, які першими ідуть з честю відстоювати свій рід, самого себе, як свідомого українця. Бажаю, щоб служба в армії була щасливою, щоб ви були мудрими, пам'ятали всі настанови батьків, не засмічували українську мову, пам'ятали про наші обряди і традиції, молитвою починали і закінчували свій день, писали батькам, дорожили солдатською дружбою. Навики, здобуті у війську, стануть вам у пригоді в майбутньому житті.

Щасливої служби юнакам побажав голова Червоноградської міської призовної комісії Іван Васько.

Митрофорний протоієрей о. Ярослав Кащук, звертаючись до призовників, закликав їх завжди пам'ятати, що вони – християни, а це означає відрікатися від злого і служити Христу, жити чеснотами християнського життя, знати, що нема зовнішніх, а є тільки внутрішні вороги, тож треба навчитися боротися з самим собою. Благословляючи призовників на ратний труд, він вручив їм молитовники та образки.

…Десять хвилин на прощання з батьками, коханими, сльози на обличчях рідних – і тринадцять юнаків рушають до автівки. Попереду – солдатське життя, яке зробить з них справжніх чоловіків

Валентина БЛУДОВА,

Фото тавтора..

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.