Головна / Цікаво знати / Шахтарів треба підтримати

Шахтарів треба підтримати

7 лютого в Червонограді відбулась зустріч помічника генерального директора ДП "Львіввугілля" Миколи Кузьмича (на знімку) із представниками регіональних ЗМІ. Пан Микола підкреслив, що ситуація, в якій працює підприємство, є напружена, але за підсумками роботи вугільної промисловості у 2013 році, ДП "Львіввугілля" ввійшло в число 15 підприємств, які перевиконали річну програму вуглевидобутку. Воно назване серед 9 підприємств, що наростили об'єми проходження виробок порівняно з 2012 роком.

31 січня здано в експлуатацію 190-ту лаву на шахті "Межирічанська". Наразі довжина лави лише 55 метрів, але по мірі відпрацювання буде збільшуватись до 165 м. Очисний вибій укомплектовано комплексом 2М87 і комбайном РКУ-10.

У 2013 р. шахти ДП "Львіввугілля" видобули 1341,2 тис. тонн рядового вугілля з фактичною зольністю 45,8%, що нижче запланованої на 3,2% (планова зольність – 49%). Споживачам безпосередньо відвантажено 182,6 тис. тонн рядового вугілля з фактичною зольністю 46,7% при середній нормі зольності 57,8%. На збагачувальну фабрику "Червоноградська" ПАТ "Львівська вугільна компанія" для подальшої переробки шахти відвантажили 1102,6 тис. тонн рядового вугілля із фактичною зольністю 46,4%. Вихід продуктів збагачення складає 48,04%. Отримано 529,7 тис. тонн готового вугільного концентрату. На ТЕС через ДП "Львіввугілля" його відвантажено 513,7 тис. тонн. Попри досягнення позитивних результатів у покращенні якості видобутого вугілля і відвантаженого рядового вугілля протягом 2013 року треба відмітити і негативні фактори, що вплинули на якість видобутого вугілля – складні гірничо-геологічні умови під час ведення очисних робіт та недоотримання коштів на своєчасне введення в роботу запланованих низькозольних лав.

10 січня 2014 р. на шахті "Лісова" прийняли лаву №525. Її довжина 292 м, потужність пласта 1,45 м. У лаві працює дільниця Степана Грицака на комплексі 2М-87, комбайном РКУ-10. Щодоби тут орієнтовно добувають 1000 т вугілля. Це перша лава такої довжини в історії Львівсько-Волинського вугільного басейну.

У січні успішно попрацювали колективи копалень, які очолюють Сергій Суворов ("Великомостівська"), Ігор Дзік ("Лісова"), Павло Овчінніков ("Відродженння"), Ярослав Наливайко ("Межирічанська"), Сергій Смеречанський ("Червоноградська"), Ярослав Шаварський ("Степова").

М. Кузьмич також підкреслив, що в регіоні є 11 тисяч шахтарів, за якими їхні сім'ї, подякував журналістам за висвітлення роботи ДП "Львіввугілля" і попросив їх й надалі відстоювати вугільну галузь (процес закриття шахт триває), підтримувати гірників, додавати їм настрою до роботи.

Валентина БЛУДОВА.

Фото Олександра Харламова.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + 13 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!