Цікаво знати

Що можна купити в інтернет-магазині оператора мобільного зв’язку

Інтернет-магазин Київстар

Київстар є провідним оператором мобільного зв’язку в Україні. Вони завжди намагаються бути першими у всьому, тому постійно розвиваються і відкривають нові напрямки в своїй діяльності.

Про один з таких напрямків як раз і піде мова. Часто по місту, особливо в Києві, ви помічали магазини від наших телефонних операторів де продаються смартфони девайси до них. Найчастіше в ЦИХ місцях ще можна відразу себе SIM-карту оформить даного оператора мобільного зв’язку.

Але мало хто знає, що в Київстару також є інтернет-магазин електроніки будь-якої категорії:
– Смартфони;
– Мобільні телефони;
– Планшети;
– Ноутбуки та ПК;
– Ігрова зона (ігрові приставки)
– Телевізори;
– Модеми та роутери;
– Аксесуари;
– Смарт-гаджети.

Причому вибір в кожному з розділів настільки величезний, що навіть очі розбігаються. При цьому, ціни різняться в кращу сторону з багатьма відомими магазинами електроніки, мета яких зробити більше націнка на товар. Тут мета зовсім інша – НАДАТИ вам хороший товар за оптимальною ціною, при цьому продемонструвавши свій Найвищий рівень сервісу. Техніка тут від світових брендів, які впізнавані по всьому світу. Також є постійні акції, видача гарантій та багато іншого.

Також зараз Київстар запустили нову послугу: вибір свого номера онлайн. Так-так, ви НЕ помилилися, ви зможете створити свій номер, замовив його на сайті інтернет-магазину оператора. У ньому ви зможете зафіксувати якусь знаменну дату або ж просто важливі цифри, які зіграли і які відіграють важливу роль у вашому житті.

Зацікавило? Тоді розповім як подібний номер придбати: на вкладці “Вибір номера”, підбираю цифри, які хочете (сайт покаже вам доступність номера), після чого підтверджую замовлення за допомогою SMS-повідомлення і проводите оплату. Після цього отримуєте номер зручними для вас способом.

Хоч дана послуга з’явилася относительно недавно, але вона вже користується популярністю в користувачів оператора мобільного зв’язку номер 1 в Україні. Вже сотні українців стали володарем ексклюзивних номерів, а серед їх числа можна опинитися і ви. За більш детальне інформацією ви можете звернутися в службу гарячої лінії call-центру. Фахівці вам розкажуть детальніше про послуги, що надаються оператором.

Доставка здійснюється по всій території України партнером Київстар Новою Поштою або ж супершвидкісний доставкою по Києву “День в день”.

750809632
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.