Цікаво знати

Що передбачає страховка житла

Страхування все частіше стає невід’ємною частиною життя економічно грамотних людей. У розвинених країнах світу люди страхують абсолютно все: від здоров’я до коштовностей і нерухомості. В Україні люди вважають за краще страхування авто або здоров’я, а ось про страхування житла знають дуже мало.

Більшість людей переконані, що це даремно витрачені гроші або обман. Інші вважають, що це занадто дорого і не можуть собі це дозволити. Однак все це застарілі стереотипи.

Для початку, потрібно розібратися, що передбачає страховка житла. Це дуже зручний вихід для спокійної, безтурботного життя. У кожного хоча б раз в житті був випадок, що прорвало трубу і Ви затопили сусідів або навпаки. Бувають випадки, що в будинок вдарило блискавкою або перегоріла вся проводка. Для того щоб такі випадки «не били по гаманцю» і існує страхування житла. При оформлення поліса страхування, страховка покриє всі витрати при настанні пожежі, потопу, задимлення або будь-яких природних форс-мажорів.

Крім цього в перелік страхових випадків входять квартирні крадіжки. У разі злому квартири, страхова компанія відшкодує Вам кошти. Це дуже вигідне вкладення грошей, адже кожен день відбуваються все нові і нові крадіжки, від яких захиститися майже нереально.

Оформити страховку можна людині з будь-яким фінансовим забезпеченням. Сервіс онлайн-страхування Хотлайн Фінанс itc.ua пропонує різні пакети в залежності від Ваших можливостей і потреб. Страховий пакет на рік можна оформити за 950грн, 2660грн або 3800грн в залежності від оцінки вартості житла. Також можна оформити страхування на 1 місяць по 110грн або 190 грн. Пакет на місяць коштує оформити, якщо в цей період Ваше житло знаходиться в особливо небезпечних умовах. Наприклад, якщо Ви їдете у відпустку, краще застрахувати житло в даний час, і не хвилюватися за крадіжки або міцність кранів і проводки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.