Цікаво знати

Що потрібно для гри в пейнтбол?

Для того, щоб пейнтбол став не тільки цікавою, а й безпечною забавою, необхідно добре продумати питання екіпіровку. Від пейнтбольного спорядження залежить виконання двох завдань: захист шкіри гравця від удару внаслідок пострілу і одягу від фарби. Взяти все необхідне на прокат у Львові до доступній ціні можна за посиланням в одній з місцевих компаній, яка знає, що таке пейнтбол и здатна організувати класну гру.

Сьогодні існує два основних напрямки в пейнтболі:

  1. Спортивний – професійна гра, в якій діють суворі вимоги. Вони стосуються зброї, локацій для проведення ігор, кількості гравців в команді. Як і в будь-якому іншому спорті, між командами організовуються змагання, в т.ч. міжнародні.
  2. Тактичний – скоріше ігровий напрямок, в якому не існує строгих вимог до амуніції, майданчиків та спорядження для пейнтболу. Ставка тут робиться на видовищність та масовість – інколи в маневрах може брати участь до тисячі осіб.

Маска

Згідно зі статистикою, в процесі гри найчастіше страждають очі й тільки близько 30% влучень проходять безслідно для потерпілих. Сучасні маски виконані з міцного матеріалу, вони доповнені склом, завдяки чому здатні прийняти на себе досить потужні постріли та не пітніти від дихання гравця, навіть під час його бігу.

Костюм

Гарний пейнтбольний костюм виконаний зі спеціального матеріалу, що дозволяє грати в будь-яку погоду (в спеку він добре пропускає повітря, а в холод його зручно одягати на одяг). Від зручності його залежить, наскільки маневреним буде гравець під час битви. Камуфляжний костюм для пейнтболу можна взяти у Львові на прокат по приємній ціні, разом із рукавичками, головними уборами та жилетами. Взуття гравцям не видають, тому про це треба потурбуватися заздалегідь. Краще, якщо воно буде зручним, вологозахищеним та відповідним погоді. При бажанні можна передбачити два комплекти одягу та взуття (головний та змінний).

Устаткування

Основним знаряддям в грі є пейнтбольний маркер: в процесі еволюції він змінився до невпізнання, збереглося тільки те, що кульки для пейнтболу з рушниці вилітають під дією тиску. Перші моделі були помповими (механічними), наступне покоління – напівавтоматичними. А сучасні пристрої отримали електронну начинку, яка дозволяє стріляти чергами і регулювати витрати газу.

Правила пейнтболу застосовуються також території, на якій проводиться гра: обов’язкова наявність природних або штучних (надувних чи дерев’яних) укриттів. Це може бути локація під відкритим небом або в закритому приміщенні.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.