Цікаво знати

Що потрібно робити, якщо у Вас виникли проблеми з кермуванням вашого автомобіля

Якщо у Вас виникли проблеми з кермом Вашого автомобіля, краще з цим не жартувати. Потрібно відразу звернутися до професіоналів і відремонтувати несправність, адже така несправність може стати причиною серйозної аварії.

Як же можна визначити, що в машині проблема саме в кермі? Є дві ситуації, коли можна виявити поломку:

  • При різкому повороті коліс з одного боку в інший відчуватися різкий стук.
  • Стук при їзді по поганій дорозі.

У сучасних машинах при несправності на екран відразу видає помилку. Якщо у Вашій машині показує помилку eps рульового рейки, це означає, що в кермі виникла несправність.

Кращий сервіс, який спеціалізується на рульових механізмах і рульових рейках є компанія «Укравтогідравліка». Фахівці автосервісу оперативно і швидко виявлять несправність і усунуть її. Професіонали проводять комплексну діагностику та надають всю необхідну інформацію клієнту з максимально наближеною ціною ремонту машини. Компанія працює як з приватними компаніями, так і зі звичайними власниками авто.

Вся робота проводиться в Києві за доступними цінами. Майстри компанії завжди підуть Вам назустріч, і призначати зручне для Вас час для обслуговування автомобіля.

Автосервіс «Укравтогідравліка» пропонує наступні види робіт пов’язаних з ремонтом рульової частини:

  • Ремонт, реставрація рульової рейки;
  • Заміна гур;
  • Діагностика та ремонт керма;
  • Заміна масла гідропідсилювача;
  • Обмін насоса гур;
  • Обмін рульових рейок.

Сервіс «Укравтогідравліка» обслуговує як легкові машини, так і вантажні. Компанія працює вже багато років на ринку, тому зарекомендувала себе, як надійний автосервіс. Клієнти залишають позитивні відгуки роботі майстрам і додають, що вони справжні професіонали. Дуже багато клієнтів компанії стали постійними і обслуговують свої авто регулярно. Майстри стверджують, що такі клієнти витрачають набагато менше коштів, адже при регулярній діагностиці набагато легше виявити проблемні місця і заздалегідь їх підремонтувати.

Крім цього, проблемні деталі можна відправити в автосервіс «Укравтогідравліка» будь-яким перевізником. Фахівці все відремонтують і повернуть клієнту максимально швидко. На будь-який ремонт компанія «Укравтогідравліка» надає офіційну гарантію. Орієнтовні ціни на різні види робіт можна подивитися на офіційному сайті автосервісу «Укравтогідравліка». Для зручності жителів Києва автосервіс «Укравтогдравліка» відкрив два відділення на правому і лівому березі Дніпра. Автосервіс піклується про Ваш час і комфорт.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.