Головна / Цікаво знати / Що таке кіберспорт і чим він відрізняється від геймінгу?

Що таке кіберспорт і чим він відрізняється від геймінгу?

Отже, ми тут з вами збираємося за короткий термін стати фахівцями кіберспорту, тому давайте для початку розберемося, що таке кіберспорт і чим він відрізняється від геймінгу. Як і в звичайно спорті, на кіберспорті також роблять ставки. Наприклад, сервіс https://gor1lla.bet/chto-takoe-cybersport дозволяє робити ставки он-лайн без проблем. Ви можете швидко зареєструватися та буди активним учасником кіберспорту.

З ходу вас розчарую: міжнародного центру сертифікації геймерів ще не з’явилося, тому єдиного трактування визначення цієї аудиторії не існує. Але існують межі, якими можна її окреслити і пересічні за змістом визначення цього терміна, що застосовуються численними виданнями та дослідницькими компаніями.

Ми зібрали і проаналізували приблизно півтори тонни інформації на дану тему, тому в статті я коротко розкажу про те, що є геймінг, а що кіберспорт. Судження підкріплюються швидше сукупністю думок авторитетних експертів / джерел, ніж суб’єктивною оцінкою автора.

Що ж таке геймінг?

Вікісловник підказує, що це «заняття, захоплення іграми». На профільних форумах середини 2000-х геймерами називали людей, які присвячували значну частину свого життя ігор. Сьогодні таке може бути застосовано тільки до хардкорщиків, які проводять за грою від 6 годин на день без вихідних, тобто практично весь свій вільний час. Такі люди, як правило, добре розбираються в ігровій індустрії, знають календар релізів цікавлять їх проектів і розуміють, чому The Last of Us ніколи не вийде на PC.

Це хардкорні хлопці. Але є і просто геймери. І це не худі і прищаві очкарики-інтроверти, цілий день з червоними очима стирчать за комп’ютером в темній кімнаті з запнутими шторами в надії витратити гроші, які мама дала на шкільний сніданок, на новий скін гармати AK-47. Ні, геймери всюди. Спустіться в метро і подивіться, чим зайняті вусаті дядьки і дорослі тітоньки за 50 або студентки, що «сидять» в своїх девайсах. Зайдіть в Starbucks і постійте в черзі, прогуляйтеся по бізнес-центру і подивіться на важливих офісних співробітників, серйозно «працюють» зі своїми «діловими помічниками» під час перекуру. У мене є знайомий, який може витратити 100 тисяч рублів за раз в магазині скінів. За один раз … Так, це такі ж люди, як і ми, і це вже давно абсолютно нормально. Різниця лише в тому, що у вільний час замість перегляду серіалів і читання книг ці люди грають. І роблять це заради власного задоволення і інтересу до процесу.

Якщо говорити про характер геймерів в цілому, вони активно взаємодіють з тими брендами, які підтримують їх захоплення. З десяти різних банок газованої води фанат MOBA вибере саме ту, на якій написано «Solo Mid» (будь ласка, не питайте, що це означає).

Що ж таке кіберспорт?

За фактом, з Геймінг кіберспорт об’єднує тільки високий рівень змагальності (з точки зору механіки гри) і видовищності. Таким чином, як і в звичайному спорті, тут головна драма будується навколо протистояння, суперництва двох персон / колективів. Дух боротьби і загострення пристрастей в кіберспорті часто вище. Але, наприклад, граючи в онлайн ми ні з ким не змагаємося, крім самої гри, тому й гравець в Маріо кіберспортсменом не є.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

one + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!