Головна / Цікаво знати / Що таке VPN – поняття і принципи роботи

Що таке VPN – поняття і принципи роботи

Досить давно в інтернет-просторі звучить термін VPN, який активно використовується, коли мова заходить про підключення до серверів, анонімному серфінгу (проведення часу в Інтернеті) сайтів і так далі.

Але багато, в силу невеликої кількості інформації про принципи роботи даної приватної мережі, так і не знають як все влаштовано і як це можна використовувати в своїх цілях.

Сьогодні ми з вами “відкриємо завісу” цієї теми і після прочитання ви вже будете орієнтуватися в понятті VPN, способів його застосування і вивчіть специфіку роботи. Але про все по порядку.

Що таке VPN

Як ми вже встигли згадати раніше, VPN – це віртуальна приватна мережа, що створює умови для анонімного серфінгу в Інтернеті. Є подібні програми як на ПК, так і на мобільних пристроях. Тобто в якомусь сенсі, дана програма дозволяє вам зберегти найскладніше в Інтернеті ХХІ століття – анонімність (хоча б часткову). Використовують його в різних цілях, а найпоширеніший – це перегляд заблокованих сайтів або інтернет-ресурсів, заблокованих з якихось причин на законодавчому рівні країн. Ні, не подумайте, використання VPN не карається, це просто спосіб обійти будь-якої заборона, якщо аж надто хочеться.

Як це працює

Насправді, якщо не вдаватися в глибокі подробиці, то VPN-сервер шифрує дані, які виходять від вашого провайдера і виходить в Інтернет, не поширюючи ваші дані. Завдяки цьому, ви можете вибрати сервер абсолютно будь-якої країни світу і використовувати їх IP-адреси в якості своїх. Знову ж повторимося, що робляться подібні сервіси лише з однією метою – захисту ваших персональних даних. Адже сьогодні кожен день в світовій павутині ми залишаємо безліч даних про себе і навіть не знаємо з якою метою вони будуть використовуватися, оскільки “Умови угоди” читають лише одиниці.

Чим же так корисний VPN

Багатьом, якщо ми говоримо про інтернет-просторі. Навіть найбільші, всесвітньо відомі компанії не застраховані від хакерських атак, кіберзагроз, спроб злому. А що говорити про персональний комп’ютер звичайного користувача. Хто із вас скаже: так кому потрібен мій ПК взагалі? Повірте, з популяризацією інтернет-покупок, виявити ваші банківські карти і вкрасти особисті дані – не складає труднощів. А VPN сервіси дозволяють убезпечити вас даних проблем, використовуючи надійне, анонімне підключення.

Тому будьте уважні і використовуйте сервіси, що забезпечують повну анонімність вашої персони в Інтернеті

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

4 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!