Головна / Цікаво знати / Шість факторів популярності або переваги зарубіжних лотерей

Шість факторів популярності або переваги зарубіжних лотерей

Періодично кожен з нас, немає, та й купить лотерейку, частіше, звичайно, миттєву, але і любителів викреслювати номера перед телевізором, під час трансляції розкрученої вітчизняної лотереї – теж вистачає. А ось чому наша людина досить скептично ставиться до лотерей закордонним – загадка, причому, досить дивна.

Ми постараємося в двох словах загітувати вас змінити свій погляд на багато лотереї світу. Досить животіти на мілководді – вирушайте у велике плавання за гідними перемогами, і повірте, ви скоро переконаєтеся в правильності свого рішення!

Ось основні фактори, які «грають» на користь великих і виграшних іноземних лотерей:

Контроль у зарубіжних лотереях

Отже, перше, що повинно переконати консервативних росіян – зарубіжні лотереї категорично не сприймають ніяких махінацій та шахрайства. Найчастіше за великими лотереями світу стоїть держава, в крайньому випадку – напівдержавні структури, що знаходяться під жорстким контролем суспільства.

Розіграш Powerball

Скандали й непорозуміння при проведенні зарубіжних лотерей практично виключені, тут вже про розголосу подбає і преса, і закон, тому організатори самі зацікавлені в максимальній прозорості процесу.

Надзвичайні виграші

Вираз «нечувані» – це не для красного слівця, а як інакше можна описати суми з багатьма нулями, які пропонує в якості джекпота гігант американських лотерей – Powerball або його європейський колега – Euromillions?

Чи знаєте ви, що тільки стартова величина Євромільйона починається з 15 мільйонів євро, а величина джекпота цієї мультидержавної лотереї дорівнює 190 000 000 євро? А лотерея “Золотая подкова”, в якій ціна квитка стартує від 100 рублів (це приблизно півтора долари) також пропонує великі виграші. Придбати квиток ви можете онлайн безпосередньо на сторінках порталу лотереї.

Американська MegaMillions теж позначила мінімальний джекпот у $15 000 000, а Powerball в цьому випадку просунувся далі за всіх світових лотерей – початкова величина його головного призу – 40 мільйонів доларів, а максимум – взагалі не передбачений правилами лотереї! Скажете, як організатори можуть анонсувати такі величезні суми, з яких коштів? Головна складова великих призових фондів – популярність лотереї та довіру до неї гравців. У Сполучених Штатах джекпоти акумулюються до немислимих розмірів, а напередодні великих розіграшів ажіотаж досягає небувалої температури, люди буквально штурмують точки продажів, купуючи квитки десятками! Воно того варто – надто велика спокуса за 1-2 долари отримати багатство, доступне небагатьом людям планети!

Конкуренція лотерей

На сьогоднішній день рекордний джекпот у Мегамілліонс – 656 мільйонів доларів, який дістався трьом переможцям у березні 2012 року. Поверболл ненабагато відстав – 590,5 млн. доларів виграла у травні 2013 року скромна 85-річна пенсіонерка з Флориди, Глорія Маккензі, купила єдиний квиток і в одну мить стала найбагатшою мешканкою планети.

Але джекпоти дістаються одиницям, куди більше гравців отримують призи другорядних категорій. У Powerball і Мегамілліонс другий приз дорівнює мільйону доларів! У Євромільйони другий приз становить 4,8% призового фонду і варьруется між кількома десятками чи сотнями тисяч євро.

Прозорість проведення зарубіжних лотерей

Ступінь інформованості та дотримання законів західним суспільством не викликає ніяких сумнівів у самого затятого скептика. В Європі та Америці кожен тираж супроводжується медіапідтримкою, і будь-яка дія розглядається «під збільшувальним склом». Саме чесність та пунктуальність у проведенні всіх процедур, юридичне забезпечення процесу отримання виграшів, де правилами обговорюється кожна дрібниця, дозволяє гравцям безбоязно і з задоволенням віддаватися азартному времяпревождению! Популярність великих лотерей у населення – феноменальна! Це можна простежити, вивчаючи статистику лотерей.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

2 × three =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!