Цікаво знати

Скляні перегородки – як вибрати

Скляні перегородки давно стали популярним рішенням для дизайну приміщень і офісів. Однак, цього було мало, і архітектори впровадили скляні конструкції в створення різних проектів будівель, входів, вітрин і т.д. Завдяки такому матеріалу, як скло можна придумати безліч актуальних рішень в поділі приміщень. Також скляні перегородки з додаванням дизайнерських рішень створюють неймовірно красиві окремі площі. Дізнавайтеся більше про таке нововведення на https://centrltd.com/steklyannie-peregorodki/. Скляні перегородки.

Види скляних перегородок

Скляні офісні перегородки.

Використовуються в якості холодної системи. Збираються як конструктор. Мають середню звукоізоляцію. Для установки офісних перегородок потрібно попередньо закріпити посилений каркас. У скляних офісних перегородках можна встановити також орні або розсувні двері. Це дуже зручний варіант, коли потрібно розділити велике виробниче приміщення по секторам.

Скляні вітрини.

Даний вид перегородок збирається також у вигляді конструктора і використовується виключно у вигляді холодної системи. Зазори і щілини бажано склеювати скотчем. Звукоізоляція вище середнього. Для установки вітрини потрібен посилений каркас. Є можливість встановлювати орні або розсувні двері.

Скляні входи. тамбури

Цей вид скляної системи використовується в якості холодної системи і збирається у вигляді конструктора. Має середню звукоізоляцію. Є можливість встановити або орні, або розсувні двері.

 

Компанія «Центр ЛТД» і скляні перегородки

«Центр ЛТД» вже багато років виробляє і встановлює скляні перегородки в офісах, магазинах і т.д. Завдяки власному виробництву компанія пропонує придбати скляні конструкції по вельми приємним цінами для клієнтів. Вже багато років «Центр ЛТД» працює з різними великими компаніями і корпораціями, які є постійними клієнтами.

«Центр ЛТД» лідер серед компаній, що встановлюють металопластикові вікна, двері, балкони та скляні конструкції на території України. Перевагами скляних систем виступають:

  • Велика кількість дизайнерських рішень.
  • Висока пропускаемость світла.
  • Швидка установка.
  • Демонтаж і повторний монтаж при переїзді.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

three × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.