Цікаво знати

Сьогодні виповнилося б 49 років Анатолію Михайловичу Митнику

Світла пам’ять Герою!

Сьогодні, 22 жовтня, виповнилося б 49 років Анатолію Михайловичу Митнику

Довідка: Народився 22 жовтня 1971 року в м.Яворів. Був сином військовослужбовця з Яворова. Рано осиротів. Навчався в Яворівській СШ №3. Після одруження проживав з дружиною в с.Наконечному Першому. Був життєрадісним, щирим, помічним. Свій патріотизм, любов до рідної землі виявляв справами.

Поранений, у бою прикрив від вибуху собою командира, побував у відпустці вдома. Важко поранений 30 серпня 2014 року в бою біля села Піски Ясинуватського району. Помер 31 серпня в Пісках на операційному столі.

Тіло новітнього українського героя зі Сходу привезли на Львівщину його бойові побратими, командир яких завдячував своїм життям Анатолієві Митнику.

Похований у селі Наконечне. Останній шлях від київської траси до Наконечного Першого. Вдома залишилися дружина Ірина, 17-річний син Анатолій, донька Сніжана, сестра. В часі перебування у відпустці встановив на подвір’ї державний прапор, який після смерті вояка його син Анатолій не дозволив прибрати.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолія Митника нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.