Головна / Цікаво знати / Сьогодні виповнилося б 49 років Анатолію Михайловичу Митнику

Сьогодні виповнилося б 49 років Анатолію Михайловичу Митнику

Світла пам’ять Герою!

Сьогодні, 22 жовтня, виповнилося б 49 років Анатолію Михайловичу Митнику

Довідка: Народився 22 жовтня 1971 року в м.Яворів. Був сином військовослужбовця з Яворова. Рано осиротів. Навчався в Яворівській СШ №3. Після одруження проживав з дружиною в с.Наконечному Першому. Був життєрадісним, щирим, помічним. Свій патріотизм, любов до рідної землі виявляв справами.

Поранений, у бою прикрив від вибуху собою командира, побував у відпустці вдома. Важко поранений 30 серпня 2014 року в бою біля села Піски Ясинуватського району. Помер 31 серпня в Пісках на операційному столі.

Тіло новітнього українського героя зі Сходу привезли на Львівщину його бойові побратими, командир яких завдячував своїм життям Анатолієві Митнику.

Похований у селі Наконечне. Останній шлях від київської траси до Наконечного Першого. Вдома залишилися дружина Ірина, 17-річний син Анатолій, донька Сніжана, сестра. В часі перебування у відпустці встановив на подвір’ї державний прапор, який після смерті вояка його син Анатолій не дозволив прибрати.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Анатолія Митника нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

20 − twelve =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!