Цікаво знати

17 серпня виповнилося б 53 роки Андрію Кузьменкові

17 серпня виповнилося б 53 роки Андрію Кузьменкові, культовому українському співаку, композитору, телеведучому, письменнику, лідеру гурту «Скрябін», мега талановитій і творчій людині. ❤️

Андрій Кузьменко народився 17 серпня 1968 року у м.Самбір Львівської області. Пізніше його родина переїхала в м.Новояворівськ, де він і почав свій творчий шлях. В дитинстві вчився в музичній школі, але за бажанням батьків вступив до Львівського медичного інституту.

В 1989 році Кузьма засновує гурт «Скрябін». В 1991-му гурт їде на фестиваль «Червона Рута». Батьки ставлять юнакові умову: якщо гурт увійде в призову трійку фестивалю – не наполягатимуть на кар’єрі лікаря, в іншому разі піде працювати стоматологом. Кузьма з командою посів третє місце.

«Кузьма ввійшов в історію української музики назавжди. Разом з його колегами, які зробили гурт «Скрябін», були одним з перших прикладів якісної української музики і перевернули весь шоу-бізнес. Він створив величезний вплив на всю українську культуру», – впевнений Святослав Вакарчук.

Хоча лікарем Кузьменко так і не став, колега співака Руслана переконана, що Кузьма мав хист до лікування.
«Лікар був! Вмів лікувати настрій і душу. З нього шикарний був мольфар! Чи інтуїтивно, чи свідомо», – стверджує вона.

2 лютого 2015 року «Тойота Секвоя», за кермом якої був Андрій Кузьменко, зіткнулася з молоковозом на трасі Кривий Ріг – Кіровоград. Він загинув на місці.

«Шкода, що ми не встигли його пізнати. Тоді б дивились не на чувака, який нас бавить, а на чувака, всередині якого Всесвіт, і він нам його давав. За тими жартами було багато серйозних речей», – вважає Руслана.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.