Головна / Цікаво знати / Учні сокальської гімназії в артеку

Учні сокальської гімназії в артеку

 Нещодавно я, у складі команди Сокальської гімназії імені Олега Романіва, побувала в Міжнародному дитячому центрі «Артек», де відбулися спортивні змагання «Старти надій-2012 р.». У них брала участь наша команда, яка представляла Львівську область. Урочисте відкриття змагань відбулося 29 вересня у «Залі дружби» табору «Морський». І наступні три тижні щодня за нами спостерігала гора Аю-Даг, яка відтепер для кожного з нас соціюється з незабутнім місцем на планеті.

 
Протягом п’яти змагальних днів юнаки та дівчата з 27 регіонів України боролися за звання чемпіонів ігор у таких дисциплінах: біг 60 м., 800 м. (дів.), 1000 м. (хл.), естафетний біг 8х50 м. (4 хл. + 4 дів.), метання м’яча, стрибки у довжину, силова гімнастика, плавання. 
 
Незважаючи на конкуренцію, яка була між командами, однокласникові Остапу Іванчині вдалося вибороти призове ІІІ місце в дисципліні піднімання тулуба за 1 хв. Ми дуже старалися, щоб гідно представити рідну гімназію та не підвести нашого тренера – Ольгу Іванівну Лаговську. Адже на три тижні запеклих змагань вона нам замінила маму, терпіла наші забаганки, підтримувала нас у важку хвилину, несла за нас велику відповідальність, – за це ми дуже вдячні їй.
 
Цікавою можна назвати і розважальну програму. Саме під час відпочинку ми мали можливість знайти друзів серед наших конкурентів. Найяскравішим спогадом про наш відпочинок є екскурсія в Алуштинський акваріум. Там ми спостерігали за підводним царством Чорного моря. Дельфіни, акули, «золоті рибки», ніби перенесли нас у далекі глибини. 
 
Мені сподобався «Артек» тим, що я знайшла багато нових друзів. Саме тут зіткнулася з випробуваннями і труднощами, але водночас просто відпочила. Також сподобалося те, що ми навчалися в одній із найкращих шкіл Європи, брали участь в екскурсіях, дізналися історію «Артеку», легенду про Аю-Даг. Звичайно, як і кожна дитина, яка побувала на цьому дивовижному півострові, я не хотіла залишати це незабутнє місце. Тішить думка про те, що Ми – артеківці!
 
Галина ВОЙТКО, учениця 4(8)-А класу Сокальської гімназії імені Олега Романіва.
Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!