Цікаво знати

Сокальська районна держадміністрація iнформує про умови прийняття iндивідуальних житлових будинків в експлуатацію

Сокальська районна державна адміністрація інформує, що 11.07.2011 р. набрав чинності наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житловокомунального господарства України №91 від 24.06.2011 р., що затверджує Порядок прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських будинків І та ІІ категорії складності, які збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, і проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

Цей порядок встановлює процедуру та умови прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом вищезгаданих об"єктів, збудованих до 31.12.2009 р. без дозволу на виконання будівельних робіт, заяви про прийняття в експлуатацію яких подано до 31.12.2012 р., а також механізм проведення технічного обстеження їх будівельних конструкцій та інженерних мереж.

Прийняття в експлуатацію об"єктів здійснюється  безоплатно Державною архітектурнобудівельною інспекцією України та її територіальними органами за результатами технічного обстеження  їх будівельних конструкцій та інженерних мереж та за наявності документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщений об"єкт, шляхом реєстрації поданої замовником декларації про його готовність до експлуатації, яка складається за формою згідно до цього Порядку.

Більш детальну інформацію Ви можете отримати в заступника начальника відділу державного контролю забудови території №3 інспекції державного архітектурнобудівельного контролю у Львівській області Ганни Володимирівни Якимець за адресою: •м. Сокаль, вул. А. Шептицького, 26, 4поверх, прийом громадян кожного понеділка з 9.00 год. до 18.00 год.    

Голос Сокальщини на GoogleNews