Цікаво знати

Сокальсько-Червоноградський об’єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу

Сокальсько-Червоноградський об'єднаний районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на військову службу за контрактом громадян України призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну освіту, повну або базову загальну середню освіту, які проходили строкову службу, і громадян, які не проходили строкової військової служби: віком від 18 до 40 років (термін на 3 чи 5 років); віком від 18 до 60 (короткостроковий контракт, до закінчення особливого періоду або до оголошення рішення про демобілізацію), при короткостроковому контракті зберігається місце роботи, середня заробітна плата і стаж роботи, також запрошуються колишні контрактники.

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ:

Стабільне грошове забезпечення: від 3000 грн. залежно від займаної посади.

Крім того:

отримання житла коштом Держави;

отримання освіти в інших вищих навчальних закладах без відриву від проходження військової служби. Заочне навчання коштом держави (починаючи з другого контракту) у вищих військових навчальних закладах під час проходження військової служби для отримання цивільної вищої освіти за ОКР «бакалавр»;

безкоштовні обіди у робочі дні (або за бажанням грошова компенсація у розмірі вартості набору продуктів на приготування обіду). Під час виконання заходів навчальнобойової підготовки у таборах та навчальних центрах забезпечення триразовим харчуванням коштом держави.

Щорічна відпустка із збереженням грошового, матеріального забезпечення та грошової допомоги на оздоровлення у розмірі
місячного грошового забезпечення.

Нормований розпорядок дня та регламент службового часу (з двома вихідними днями на тиждень).

Безоплатна кваліфікована медична допомога у військовомедичних закладах охорони здоров'я військовослужбовців та членів їх сімей.

Санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України, але не більше одного разу на рік.

Речове забезпечення (32 найменування речового майна) відповідно до визначених норм.

Мовна підготовка (з вивчення іноземної мови) та фахова підготовка коштом держави у навчальних центрах та вищих військових навчальних закладах України і за кордоном.

Участь у складі національних миротворчих контингентів та миротворчих місіях.

Можливість отримання первинного офіцерського звання військово-службовцями сержантського (старшинського) складу, які мають вищу освіту.

У військовому комісаріаті є повний перелік вільних посад та спеціальностей для проходження військової служби за контрактом. Розміри грошового забезпечення вказуються за кожну військову частину згідно зі встановленим розрахунком займаних посад.

Охочі отримати всю інформацію з питань прийняття на військову службу за контрактом, умов проходження, вимог до кандидата можуть звернутися за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2, Сокальсько-Червоноградський об'єднаний районний військовий комісаріат, кабінет №35. Tел.: 0 (257) 73018, 0932078815.    

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

five + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.