Головна / Цікаво знати / Сокальської РДА проводитиме виплату разової грошової допомоги ветеранам війни

Сокальської РДА проводитиме виплату разової грошової допомоги ветеранам війни

В зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років управління праці та соціального захисту населення Сокальської РДА проводитиме виплату разової грошової допомоги ветеранам війни, особам на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 р. №1381 «Про підвищення рівня соціального захисту найбільш вразливих верств населення».

 Згідно з вищенаведеною постановою у 2012 році розміри разової грошової допомоги до 5 травня становитимуть:

 Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаних інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин :

 інвалідам І групи – 2200 гривень;

 інвалідам ІІ групи – 1920 гривень;

 інвалідам ІІІ групи – 1720 гривень.

 Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків – 675 гривень;
членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, учасників війни, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, які не одружилися вдруге – 340 гривень;
учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто, інших місць примусового тримання, особам, які були насильно вивезені на примусові роботи, дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 125 гривень.

З питань уточнення щодо виплати розмірів допомоги просимо звертатися за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, або за телефоном 7-20-66 .

Надія БОКАЛО, начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

nineteen + six =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!