Головна / Цікаво знати / Відбулося святкування 75-річчя комунального закладу Львівської обласної ради

Відбулося святкування 75-річчя комунального закладу Львівської обласної ради

27 листопада в актовому залі Львівського державного коледжу харчової та переробної промисловості відбулося святкування 75-річчя комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді". На цьому святі були присутні представники Міністерства освіти та науки України, Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з Києва, департаменту освіти та науки Львівської облдержадміністрації, кращі туристи і краєзнавці області та ветерани туристськокраєзнавчої діяльності Львівщини. 

Серед присутніх були і троє представників Сокальщини: колишній директор Стаївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів, засновник шкільного музею Осипа Лещука, якому було присвоєно звання зразкового, Лотиш Марія Прокопівна, директор Савчинської ЗШ І-ІІІ ступенів Євген Матвіїв і керівник гуртка  методист Сокальського Будинку дитячої та юнацької творчості Олег Черешневський. Усім трьом педагогам зі Сокальщини вручили подяки за вагомий внесок у розвиток національно-патріотичного виховання учнівської молоді засобами туризму і краєзнавства та з нагоди ювілею  75-річчя комунального закладу Львівської обласної ради "Львівський обласний Центр краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді" та ювілейні значки. Крім того, Олег Черешневський отримав подяку за вагомий особистий внесок у залучення учнівської молоді до вивчення та збереження історикокультурної спадщини рідного краю і цінний подарунок. 

У 2015-2016 навчальному році члени краєзнавчого гуртка та сам педагог  О. Черешневський (на фото зліва) продовжують показувати високі результати. Пан Олег виборов друге місце в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів в категорії "Навчальна література для гуртків військово-патріотичного, 
туристсько-краєзнавчого і туристсько-спортивного напрямів". Він також посів друге місце у напрямі "Конкурс на кращу методичну розробку" районного етапу обласного конкурсу "Славетні імена України  2015. Михайло Вербицький". Юні краєзнавці вибороли ще 10 призових місць у районних конкурсах. Вони посіли чотири перші місця в різних напрямах районного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді "Моя Батьківщина  Україна": Богдан Бедь переміг у напрямі "Козацькому роду нема переводу", Наталія Дуда була першою у напрямі "Із батьківської криниці", Юрій Бутрій виборов перше місце в напрямі "З попелу забуття", а Ліліана Курило  перемогла у напрямі "Духовна спадщина мого народу". Яна Бурковська також посіла перше місце у напрямі "Конкурс на кращу дослідницьку роботу", а Марта Скалецька перемогла в напрямі "Конкурс на кращий художній твір" районного етапу обласного конкурсу "Славетні імена України  2015. Михайло Вербицький", Наталія Дуда і Ліліана Курило посіли перші місця, а Богдан Бедь  був другим  в районному етапі обласного конкурсу мультимедійних презентацій "Моя маленька Батьківщина  душі потіха і розрада". 
Команда краєзнавчого гуртка у складі Богдана Бедя, Яни Бурковської, Юрія Бутрія, Лілії Волкової, Наталії Дуди, Ліліани Курило, Андрія Пронченкова, Тетяни Рибки, Володимира Семака, Петра Собчука, Назарія Чайківського, Станіслава Шевчука і Володимира Шостака виборола перше місце в районному етапі Чемпіонату України з туристських спортивних походів серед учнівської молоді. 

Марія ПОЛІЩУК, директор Сокальського БДЮТ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

twenty − sixteen =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!