Головна / Цікаво знати / Поради при виборі квартири в оренду

Поради при виборі квартири в оренду

Для вибору оренди квартири в першу чергу потрібно визначити для себе, яку квартиру Ви хочете знайти: з ремонтом або без, в якому районі міста та на якому поверсі краще? Після того, як Ви вирішили шукати житло в оренду, Вам необхідно знайти агента з нерухомості, який буде співпрацювати з Вами в пошуку варіантів. Орендувати житло, необхідно для Вашої ж безпеки через агентство, яке стане гарантом Ваших відносин з господарем знімного житла. Звичайно, і заплатити за послуги менеджера з нерухомості теж доведеться.

Тепер про сам пошуку житла (квартири), для продуктивного і швидкого пошуку квартири, краще по докладніше описати свої побажання пошуку об'єкта, менеджеру. Які поверхи, Вас цікавлять і в, якому стані квартири Ви будете розглядати. Тут, відповідно вартість квартири на пряму залежить від умов житла, району знаходження об'єкта, транспортної розв'язки, наявності шкіл, дитячих садів. Наприклад, оренда квартири у віддаленому районі міста в житловому стані, що вимагає капітального ремонту в якій: застаріла сантехніка, труби, без додаткових зручностей, коштуватиме, на порядок нижче квартири, в престижному районі міста з євро або капітальним ремонтом, на середньому поверсі і такими плюсами, як: домашній телефон, доступ в Інтернет, кабельне телебачення, пральна машинка, кондиціонер, консьєрж в будинку, домофон, з паркуванням або стоянкою у дворі. Для прикладу ви студент та проживаєте в Чернівцях. Для того щоб знайти квартиру в оренду ви починаєте шукати сервіси та інформацію про такі квартири.

При огляді будь-якої квартири, менеджери з нерухомості радять перевіряти так само справність роботи розеток і вимикачів, конфорки плити, духовку. Якщо були виявлені несправності, потрібно відразу обговорити з господарем квартири, хто буде оплачувати ремонт або про зниження ціни на житло. При виборі житла, потрібно враховувати, що перший і останній поверхи мають ряд своїх, як достоїнств, так і недоліків. Перевагою першого поверху, є те, що працює ліфт чи ні, Вам все одно, а недоліком те, що на першому поверсі завжди холодніше інших поверхів, так як у висотних будинках опалення йде зверху. Тому, для того щоб обігріти приміщення необхідно буде користуватися додатковими обігрівальними приладами, що відіб'ється на Ваших грошових витратах. На останньому поверсі може протікати дах і якщо ліфт не працює, то доведеться йти пішки. Якщо будинок з технічним поверхом, то проблемою може служити, тільки робота ліфта, на яку необхідно відразу звернути увагу. Якщо Ви прийшли дивитися квартиру і ліфт не працює, а Вам кажуть, що це тимчасово або він тільки що зламався, не вірте!

Так знайти квартиру повністю підходить за всіма критеріями непросто, але можна. Якісь недоліки все-таки будуть. Важливо тільки визначити для себе, які з них критичні, а на які можна закрити очі, не забуваючи про те, що закривши очі відразу на недоліки квартири, потім Ви вже не зможете, щось змінити на свою сторону!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

three × 4 =

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!