Цікаво знати

Рятуючи одне життя – Ти рятуєш весь світ

В пологове відділення Сокальської ЦРЛ за спонсорскі кошти було придбано кардіотокограф та дві безтіневі лампи – повідомляє лікар Юрій Тейкало :

"Хочу висловити велику подяку людям, які є небайдужі до великої справи. Дякую особисто ДП "Датський текстиль" за надану спонсорську допомогу для закупки кардіотокографа, та 2-ох безтіневих ламп в пологове відділення Сокальської ЦРЛ. Даний апарат позволить покращити надання допомоги ще не народженим дітям, від Них "Особливе ДЯКУЮ!!!". Приємно що є люди які допомагають, для розвитку медицини району. З даною технікою ми робимо великі кроки вперед, це напевно і є державотворення. Цим жестом Ви вже врятували не одне життя і допомогли лікарям визначити ризики, які не так легко зпрогнозувати.

Ви долучились до процесу появи на світ маленького дива, що може бути більш гуманнішим?

Особисто ДЯКУЮ спонсору Пребену Ван Нільсу, його представникам: Кіралю Ігорю!!!!!, Трісці Ігорю, Ковалю Андрію, Петровському Тарасу і ще Всім кого навіть і незнаю. Ви зробили багато. Ще Велика подяка Мар'яні Климців яка активно долучилась до даного процесу. Я радий що в нашій міськраді є такі люди як Ігор, Мар'яна. Я ними горджусь і пишаюсь. Знаю їх не один рік. Дякую друзі.

Вітаю Всіх з наступаючими святами. Любові, радості, достатку і щоб не було війни."

Голос Сокальщини на GoogleNews