Цікаво знати

Спасибі всім небайдужим

Збираючи провізію на передову, ми попали на свято хліба в селі Перетоки (на знімку внизу). Там в місцевій школі діти, їх батьки та викладачі напекли хліба та печива для бійців добровольчих батальйонів ОУН (командир Микола Коханівський та ДУК ПС (Правого сектору), Також була урочиста програма, де учні та викладачі передавали побажання, провізію та малюнки на передову нашим землякам.

Дозбирували наші волонтери провізію в смт. Жвирка, селах Теляж, Лучиці, Савчин. У Савчині активним організатором була Мар'яна Миню з однодумцями.

Велике спасибі і тим не байдужим людям, що допомогли з коштами на пальне (перед останньою поїздкою  з соляркою була проблема).

На цей раз змогли поїхати волонтери з ГФ "Червоноградська самооборона": Юрій Гудко (на знімку вгорі), Василь Сімчук, Василь Турко та Юрій Карлюк.

Першим пунктом призначення було місто Краматорськ і провізію та білі маскувальні сітки ми передали бійцям легендарного восьмого полку ГУР (Головного управління розвідки МО України). Бійці щиро дякували не байдужим людям і запевнили нас, що зроблять все можливе для нашої перемоги над окупантом.

Другим пунктом призначення був батальйон ОУН. Бійці отримали від нас провізію, мастила для авто, теплі речі, хліб, солодощі та листи з побажанням від діток та батьків.

Ми розчулені розповіддю про те, як бійці-ОУНівці, коли наступали сепаратисти, були готові віддати своє життя, захищаючи Дитячий центр допомоги. Сьогодні цим центром опікуються "Ярий" з однодумцями та кілька жіночок волонтерів. Тут проживають діти різного віку, статі, є сироти й інваліди. Старші допомагають по благоустрою і ремонту в центрі після закінчення уроків у школі. Оскільки від держави немає ніякої підтримки, то ми дітям виділили частину солодощів та теплих шкарпеток. Надалі спробуємо знову чим зможем їм допомогти, будемо вдячні за будьяку допомогу. 

Останнім нашим завданням була доставка в район Маріуполя. Тут ми повністю розвантажили бус та, поспілкувавшись з бійцями, вирушили до дому. Провізія зайняла майже всю залу для приготування їжі в їдальні. Нам подякувала повар п. Наталя, яка просто з Італії приїхала в Правий сектор, як тільки почула, що потрібні не тільки бійці, а й поварі. Вона підкреслила, що з перших днів відчула згуртованість та, в першу чергу, людяність в бойовому підрозділі ПС. п. Наталія просила передати велике спасибі всім, хто не байдужий до чужої біди та допомагають через волонтерів провізією, теплими речами та всім необхідним. 

Як тільки в нас буде достатньо пального для чергової поїздки на схід, негайно вирушимо нашим побратимам на допомогу. Будемо вдячні кожному, хто проявить бажання бути корисним в цій нелегкій боротьбі. Один з контактних телефонів 0963520785.

Юрій КАРПЛЮК, волонтер.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews