Цікаво знати

Спазм м’язів – що робити і як лікувати

Більшість людей звикли лікуватися самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Від такого лікування в домашніх умовах, виникає ще більше проблем, які можуть негативно вплинути на рішення проблеми. Не потрібно боятися звертатися за допомогою до фахівців, вчасно певний діагноз, це першість і успішність в подальшому лікуванні.

Щоб отримати дійсно якісну допомогу, потрібно звертатися за допомогою в медичну мережу «Добробут». Перша в Україні мережа приватних клінік, яка працює для своїх пацієнтів і надає сучасне лікування. Ми проти самолікування (в домашніх умовах, народними засобами), ми за доказову медицину. Саме тому наші пацієнти отримують краще медичне обслуговування, і швидко стають здоровими.

Що таке спазм м’язів?

Більшість з нас рано чи пізно, але стикалася з таким явищем, як спазм м’язів, але в основному, ми не звертаємося за допомогою в доказовій медицині, а шукаємо допомоги в народному лікуванні. Такий вибір є помилковим, так як м’язовий спазм – це раптове скорочення м’язів. Сьогодні на це захворювання страждають люди середнього та похилого віку. Сам спазм досить болючим і приносить неприємні відчуття пацієнта.

Які причини спазму м’язів живота – про це нижче в статті.

1. фізичне навантаження. Часті фізичні навантаження в роботі або тренуваннях під час спорту можуть викликати спазм м’язів живота;

2. дегідратація. Даний вид спазму виникає при зневодненні організму, тому більшість лікарів рекомендує своїм пацієнтам стежити за прийомом рідини в організм;

3. електролітні порушення. Заподіянні зниженням магнію і кальцію в крові, мала кількість корисних речовин також може стати причиною хворобливого спазму;

4. неврологічні захворювання;

5. прийом деяких лікарських препаратів. При лікуванні певними препаратами, можливо викликання спазму, тому необхідно відразу звернутися до лікаря, щоб вирішити проблему;

Сильне фізичне навантаження або травма можуть викликати спазм м’язів живота, що буде супроводжуване болем.

Що потрібно робити для зняття м’язового спазму в спині

Для того, щоб зняття м’язового спазму в спині проходило безболісно в першу чергу, потрібно створити комфортні умови зняття м’язового спазму в спину забезпечити спокій пацієнта. Не потрібно робити різких рухів, і брати сильне фізичне навантаження на організм. Потрібно приписати постільний режим а також приймати протизапальні засоби, які допоможуть вирішити проблему.

Правильно підібрані фізіотерапевтичні процедури, і правильно підібрані ліки, допоможуть досить ефективно подолати спазми в поперекових м’язах. Пацієнтам не рекомендується піднімати важке, а також уникати сильного навантаження.

Для того щоб зняти судоми, пацієнту потрібно зробити легкий масаж в області, де відчувається біль. Для скріплення м’язів, і подолання спазмів лікарі радять вживати вітаміни і пити більше води.

Голос Сокальщини на GoogleNews