Цікаво знати

Співробітники відділу правового забезпечення поліції Львівщини приймають вітання з нагоди професійного свята

Сьогодні, 8 жовтня, начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський привітав співробітників поліції Львівщини з Днем юриста та вручив працівникам відділу правового забезпечення відзнаки за досягнення у службі.

«Дуже приємно, що у поліції Львівщини служить та працює багато співробітників, котрі свого часу здобули вищу юридичну освіту. Це свідчить про фаховість та цілеспрямованість людей, про те, що вони хочуть розвиватись. Але є у нас такий підрозділ, який можна назвати нашим «мозковим центром» – відділ правового забезпечення. Співробітники цього підрозділу здійснюють правову підтримку будь-якої діяльності поліції. Це надзвичайно важлива робота, адже усе, що роблять поліцейські повинно відповідати букві Закону. Я вдячний вам за вашу кропітку працю, бажаю вам міцного здоров’я, розуміння, вірних друзів та успіхів у службі», – звернувся до співробітників відділу правового забезпечення Василь Віконський.

Співробітники відділу правового забезпечення поліції Львівщини приймають вітання з нагоди професійного свята

Кращі співробітники відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції у Львівській області, який очолює Зоряна Булаш, отримали відзнаки за сумлінне виконання обов’язків та досягнення вагомих результатів у службовій діяльності.

Відділ комунікації поліції Львівської області

Голос Сокальщини на GoogleNews