Головна / Цікаво знати / Сталеві двері: що потрібно про них знати?

Сталеві двері: що потрібно про них знати?

Сталеві двері завжди вважалися найнадійнішими на вітчизняному ринку. Однак необхідно чітко розуміти, що разом з високоякісними моделями, є і недорогі бюджетні, які навряд чи зможуть повноцінно виконувати свої функції. У зв’язку з цим, перш за все, звертаємо увагу на конструкцію.

Про надійність конструкції

Головна вимога до будь-якої вхідних дверей – це її надійність і довговічність. За цей фактор відповідають:

  • Товщина стали. Рекомендується, щоб вона була в діапазоні 1.5-2 мм. При меншій товщині міцність знижується, а при більшій – серйозно зростає вага полотна. Ця проблема потребує встановлення додаткового петлі, що додасть до вартості двері.
  • Цілісність сталевого листа. Важливо, щоб полотно було монолітним, без будь-яких швів. В іншому випадку його легко можна буде зруйнувати сильним механічним ударом.
  • Наявність ребер жорсткості. Рекомендується від чотирьох штук: двох горизонтальних і двох вертикальних.
  • Антизрізи – це штирі, які входять в коробку двері і утримують полотно на місці навіть в разі, якщо будуть зрізані петлі.
  • Якісні замки. Для надійного захисту від інтелектуального злому кращої вибрати два замки: один сувальдний, другий циліндровий. Також великим плюсом буде наявність крабовим механізмом.

Двері на вулицю і в квартиру

Не можна не звертати увагу і на те, де буде встановлено вхідні двері: на вулиці або в квартирі. Справа в тому, що полотна, які будуть контактувати з атмосферними опадами повинні бути оброблені спеціальною плівкою, яка дає захист від туману, дощу, вітру, снігу, сонячного світла. Більш того, в обов’язковому порядку встановлюється захисний карниз. Тільки це дозволить дверям протягом багатьох років безперебійно виконувати свої функції.

Також не варто економити на теплоізоляції. Двері повинні бути якісно утеплені, в іншому випадку буде виникати конденсат, який досить швидко призведе в непридатність всю конструкцію. Також ви будете втрачати тепло з приміщення.

Замовити сталеві вхідні двері ви миєте в інтернет-магазині Дверний Олімп. У нас представлений широкий вибір моделей в різному стилі і цінової категорії. Оформлення замовлення виконується всього в кілька кліків. Якщо у вас виникнуть запитання, то наші консультанти дадуть відповідь на них будь-яким зручним для вас способом. Також можна відвідати наші магазини і вибрати в Одесі, Києві та області сталеві двері, які на всі сто відсотків будуть відповідати вашим вимогам.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

eight + three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!