Цікаво знати

Сто років – не межа

Вітаючи рідних, близьких та друзів з днем народження, ми не раз бажаємо, щоб їм зозуля накувала 100 років. Прожити стільки на перший погляд здається нереально, однак сокальські старожили власним прикладом це підтверджують. У 2015 році перетне столітній рубіж Параскевія Миколаївна Дубецька з с. Сілець. Свій 101-й рік народження відзначать Софія Лук'янівна Чавс з Савчина, Софія Степанівна Книш і Григорій Васильович Покотило з Сокаля. Рідні та близькі привітають зі 102-річчям Марію Анілівну Сачко з с. Фусів, Ярославу Матвіївну Семенюк зі Спасова, Олену Дмитрівну Сапіжак з смт. Жвирка, Ганну Іванівну Швець з Ванова. Але і це не межа довголіття на наших теренах. На Сокальщині є й значно старші люди. Зокрема, 103 роки виповниться Ганні Яківні Герман з м. Великі Мости, Надії Методіївні Власюк з Сокаля, Марії Петрівні Бедюк з с. Лучиці. 

А найстаршою жителькою Сокальщини є Марія Романівна Мігус з Угнова, яка у цьому році відзначить свій 104-й день народження. 

Старожили були свідками становлення та повалення різних режимів, пізнали війни, післявоєнні роки, розруху, вітали народження незалежної України. 

Тож мають нині що оповісти внукам, правнукам і праправнукам про своє нелегке життя, бо ж недарма кажуть, що життя прожити, не поле перейти. 

Любов ПУЗИЧ.   

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

16 + 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.