Цікаво знати

СТО X-Team: краще рішення для ремонту вашого Subaru

Що таке X-Team? Це не просто СТО – це команда професіоналів, які вирішать абсолютно будь-яку проблему з вашим Subaru.

Але це всього лише слова. Зараз розповімо вам про факти.

На даній станції технічного обслуговування ви за вигідною ціною самого ремонту і запчастин зможете не тільки заощадити гарну суму грошових коштів, але і отримати якісне обслуговування вашого автомобіля. Чому X-Team може собі дозволити заощаджувати ваші кошти? Це все завдяки широкому асортименту деталей з численних розбірок автомобілів. У їх якості ви можете не сумніватися, але ще і переконатися, відвідавши офіційний сайт. Тільки за цей рік компанія привезла понад 50 машин на розбирання! Вдумайтеся лише, який асортимент самих різних автозапчастин там може бути. І все це робиться для того, щоб клієнти не чули від нас про відсутність будь-яких деталей на ваш автомобіль.

Крім звичайного ремонту і діагностики, ви можете зробити тюнінг свого Subaru, зробивши його ще красивіші і могутніші на дорозі. До речі про діагностиках, вона буває трьох видів:
– комп’ютерна
– інструментальна
– візуальна.

Також з усього спектра послуг X-Team пропонує ремонт двигуна, автоматичної і механічної коробки передач, усунення несправностей з підвіскою, гальмами і рульового управління, а також плановий і позаплановий технічний огляд. Щоб ви і ваш автомобіль відчували себе на дорозі впевнено.

З важливого також варто відзначити, що деталі вам ставляться або оригінальні або Б / У (все залежить від бажання клієнта), і при ремонті вашого транспортного засобу ви можете бути присутнім особисто, спостерігаючи за тим, як досвідчені автомеханіки, автослюсарі і ін. Роблять свою роботу . До кожного клієнта СТО X-Team відноситься з професіоналізмом і доброзичливим настроєм. Ви тут не почуєте хамства на свою адресу, як це буває в багатьох СТО України та Києва зокрема. Наша мета полягає в іншому – вразити клієнта не тільки ремонтом, а й ставленням до справи, адже від того як ти підходиш до виправлень некоректної роботи автомобільної системи, залежить дуже багато чого.

Важливо запам’ятати, що відкладати ремонт вашого автомобіля не варто ніколи, адже потім існує ризик погіршити ситуацію. І якщо ви не зовсім розбираєтеся в ремонті вашої машини, то краще довіртеся майстрам з X-Team.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.