Цікаво знати

Чи варто купувати вживані годинники?

Ніхто не буде сперечатися з тим, що використання речей б / у таїть в собі численні переваги. Це і доступна ціна, і можливість скоротити споживання ресурсів та енергії на виготовлення нових. Речі second hand або старі автомобілі вже ні у кого не викликають ні здивування, ні негативних емоцій. Тому доводиться тільки дивуватися, чому настільки мало розвинений вторинний ринок годин. Адже ці вироби набагато більш довговічні, ніж одяг або ті ж автомобілі. Термін життя найбільш якісних моделей може змінюватися десятиліттями і навіть століттями. З віком цінність їх може тільки зростати. Можливо, причиною такої низької популярності годин б \ у в нашій країні є певні стереотипи і міфи, які, в основі своїй, досить віддалено відповідають дійсності.

Годинники бу

Багато, бачачи в магазинах, що торгують годинами б / у, престижні моделі, наприклад, швейцарських годинників, за досить вигідними цінами, задають зазвичай один і той же питання: чи є ці годинники справжніми. Саме побоювання, що вам всунуть не якісним годинник, а дешеву підробку, і є основною причиною недовіри до вторинного ринку годинникової продукції. Наскільки обгрунтовані подібні побоювання? Певні підстави для цього є. Втім, і відвідини фірмового салону не гарантує, на жаль, стовідсоткової оригінальності придбаних годин. Як убезпечити себе від придбання підробки? Не варто покладатися на наявність фірмової коробочки і документації на годинник – при сучасному, як мовиться, рівні розвитку друкованого (і не тільки) справи, підробити їх нескладно. Єдину гарантію може дати думка експерта, що володіє солідним досвідом оцінки годинників різних марок. Проведення експертизи дозволить виявити не тільки справжність, а й стан механізму, історію ремонту і приблизну довговічність купується моделі. Як правило, подібна експертиза вже включається у вартість моделей, пропонованих в спеціалізованих салонах. Тому вам краще звернутися до професіоналів щоб купити чи обміняти свій годинник на інший. Швидкий выкуп часов забезпечить вам фірма Lux Groups. Крім того, ви можете терміново продати свій дорогий швейцарський годинник.

Думки про годинники які були у вжитку

Інше поширене думка – всі годинники б / у знаходяться в поганому або сумнівному стані. Знову-таки, частка істини в цьому є, і багато моделей не тільки надходять в салон після ремонту, але, можливо, їх піддавали поліруванню або іншим діям, покликаним приховати їх «поношені». Але вірно й інше: на вторинному ринку пропонується велика кількість зовсім нових годинників. Як правило, це годинники, які були отримані в подарунок та з якоїсь причини не підійшли своєму власникові.

Певне обмеження пропозицій годин на вторинному ринку пов’язане з тим, що втрати при перепродажі нового годинника для продавця можуть бути досить значними – до 50% вартості. Тому з хорошими годинами часто розлучаються вельми неохоче. А от купити годинник б / у вигідно – втрата грошей, якщо новий власник вирішить їх продати, буде мінімальною. А якщо купувати годинники з розумом, то можна розраховувати навіть на зростання їх вартості з часом – на певні моделі ринкова ціна постійно зростає. Звичайно, вибір таких годинників – це справжнє мистецтво. Але дійсно вигідні придбання можна зробити, як правило, тільки на вторинному ринку.

З одного боку, вторинний ринок, у порівнянні з первинним, пропонує обмежений вибір. Але з іншого, саме тут можна знайти рідкісні або вінтажні моделі, які давно вже не випускаються, і навіть придбати колекційні годинник за дуже вигідною ціною. Так що, при відомому досвіді та вмінні, придбання годинників б / у може навіть стати вигідним довгостроковим вкладенням коштів. Не кажучи вже про можливість купити годинник, яких точно ні в кого більше не буде.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

four × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.