Головна / Цікаво знати / Сток магазин одягу – основні помилки в роздрібній торгівлі стоком одягу

Сток магазин одягу – основні помилки в роздрібній торгівлі стоком одягу

Ми проаналізували причини невдач безлічі магазинів, які торгували одягом стік, в тому числі і власний досвід, і сформулювали головні помилки, які можуть призвести до кардинального падіння виручки або банкрутства.

1. Недостатня увага при закупівлі товару – сток одягу.

Якщо ви продаєте одяг сток, то ймовірність помилки при закупівлі товару на оптових базах, які торгують стоком, досить велика. Навіть при великому досвіді трапляються помилки у закупівлі стоку одягу. Такі помилки дуже критичні для stock-бізнесу, так як призводять до падіння товарообігу, зниження прибутку і загрожують повним банкрутством. Всі найважливіші аспекти закупівлі товару розкриті в статті “Як правильно купувати одяг сток оптом”, які ви можете знайти на сайті mostok.com.ua в розділі сток опт во Львове. Інтернет-магазин пропонує сток одяг з західної Європи. Великий вибір товару на сайті – ви можете придбати з доставкою по всій території України.

2. Неправильний вибір місця для магазину під торгівлю одягом стік.

При пошуку оренди для відкриття магазину з продажу одягу сток, необхідно знайти оптимальний баланс між розміром орендної ставки, прохідністю і купівельною спроможністю відвідувачів в даному районі. Місця з низькою прохідністю характерні малим товарообігом, що веде до поступової брак коштів на оновлення асортименту одягу і падіння продажів до нульових позначок. Величина орендної ставки для магазину одягу, як правило, безпосередньо залежить від прохідності і в хорошому місці не буде низькою. Природно, занадто висока орендна ставка може повністю зжерти вашу прибуток, особливо в неторгові для продажу одягу місяці. У той же час, існують місця з великою прохідністю і високою орендною ставкою, але торгівля стоком в них неефективна (сток — це не продукти, які купує кожен, а досить специфічний товар).

3. Неправильна цінова політика при продаж сток одягу в магазині.

У магазині можна встановлювати занадто низькі ціни на одяг сток – вони не залишають місця для маневру і поступово ведуть тільки до ще більшого опусканню цін на гарний одяг. У той же час, продавати одяг сток за високими цінами непросто і вимагає певного вміння і винахідливості.

4. Небажання продавати деяку одяг сток в збиток.

При торгівлі одягом сток нереально продавати всі речі з прибутком. Частина одягу продається з високою націнкою в кілька сотень відсотків, а частина – в мінус. Якщо не продавати деякі речі дуже дешево, ваш сток-магазин швидко перетвориться в склад застарілого ганчір’я.

5. Недостатня увага оформлення торгового залу в магазині стік.

Навіть найкращий товар, і не тільки одяг сток, погано обладнаній, темному приміщенні буде виглядати як секонд-хенд. Те ж саме можна сказати і про м’ятою, развешанной різному одязі.

6. Неправильні пріоритети при наймі продавців в магазин одягу сток.

Якщо ви шукайте продавця у сток магазин одягу, родинні зв’язки повинні відійти на останній план. Продавці в магазині одягу сток повинні відмінно розбиратися в моді, любити одяг і вміти вгадувати бажання покупців. Знайти таких продавців не так складно, як здається.

7. Недостатня увага роботі з покупцями в магазині стік.

Грамотна, активна робота з покупцями в магазині одягу сток здатна підвищити оборот в два і більше разів.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Про Андрій Гаврилюк

Залишити відповідь

Ваша поштова адреса не опублікується. Необхідні поля позначено *

*

5 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

закрити

Ми виявили що ви користуєтеся Ad Blocker!

Для того щоб ми були незалежними потрібно так мало - відображати рекламу!