Цікаво знати

Студентів Львівського державного університету внутрішніх справ ознайомили з правом на отримання податкової знижки

Сьогодні фахівці Головного управління ДФС у Львівській області провели зустріч із студентами Львівського державного університету внутрішніх справ.

Метою даного заходу було ознайомлення молоді з питаннями оподаткування доходів, їх декларування, а також правом на податкову знижку.

Начальник відділу адміністрування податків з громадян Головного управління ДФС у Львівській області Олена Вознюк коротко виклала храктеристику податкової системи України, принципи оподаткування та особливості податкового законодавства України.

Окремо було наголошено на загальному декларуванні, електронній звітності та заходах, що сьогодні реалізуються у сфері модернізації роботи фіскальної служби.

Зокрема, присутні дізналися про граничні строки подання декларації про майновий стан і доходи; граничні строки сплати податкових зобов’язань, визначених у податковій декларації про майновий стан і доходи; у який спосіб можна подати декларацію про майновий стан і доходи; хто зобов’язаний вказати доходи та про розширення прав платників на податкову знижку з відшкодування витрат на навчання.

«Метою декларування доходів фізичних осіб є не тільки сплата податків до бюджету, а й повернення платникам податку на доходи фізичних осіб, надмірно сплаченого в минулому податковому році. Повернути зазначену частину податку можна, зокрема, у разі реалізації права на податкову знижку», зазначила Олена Вознюк.

Учасникам заходу доведено порядок повернення частини сплаченої вартості навчання через передбачений Податковим кодексом України механізм податкової знижки, а також перелік необхідних документів, що підтверджують право на податкову знижку.

Присутніх зацікавив порядок подання декларацій засобами електронного зв’язку. Молодь дізналася про послуги електронних, безконтактних сервісів, які дозволяють заощадити їхній час.

В ході зустрічі присутні отримали відповіді на численні питання.585626636

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.