Цікаво знати

Sushi Icons: найкраща доставка суші по Харкову і Києву

Суші стали настільки популярним продуктом споживання серед українців, що їх популярність їх вже нерозумно, а їх важливість в житті деяких потрібно вже сприймати як факт. Сьогодні по всіх містах України, і Харків не виняток, відкриті сотні суші-ресторанів, усіляких сервісів з доставки японської кухні на будинок.

Недарма я об’єднав їх все в одне речення, які не розписуючи про те які вони, оскільки вони пропонують все одне і теж, а основна відмінність у них всього лише в назвах компаній.

Сьогодні ж хочеться розповісти вам про принципово новий підхід до виготовлення та доставки суші в Харкові і Києві від Sushi Icons, які зовсім недавно запустили цей проект. Суть полягає в тому, щоб передати вам в стравах особливості японської кухні, їх неповторну культуру і смак. Адже професіонали, що працюють в Sushi Icons знають, що не обов’язково їхати в країну висхідного сонця, щоб отримати насолоду від апетитно приготованими суші.

Все шеф-кухарі навчалися і переймали досвід японських кухарів, тому вони абсолютно точно знають, яким має бути смак справжніх японських страв.

Також, можливо ви не знали, але у Sushi Icons відкритий проект, під назвою “Welcome Kitchen”. В чому полягає суть цього проекту: ви зможете побачити, як готуються ваші улюблені страви на всіх стадіях, без будь-яких таємниць. Весь процес контролюється вашим поглядом, а також руками професійних шеф-кухарів. Ви не тільки побачите всю суть роботи японської кухні зсередини, але і скористаєтеся унікальною можливістю помітити для себе щось нове в приготуванні всім відомих страв з Японії. Це стане в нагоді тим, хто любить також готувати суші вдома і хоче побачити, як це робиться у кращих майстрів. Ось такий от майстер-клас під час свого замовлення вам удасться відвідати, та й ще 10% знижки отримати, якщо ви прийшли за замовленням самостійно.

Хіба таке ви могли десь ще побачити? В Україні, думаємо, що навряд чи. Про це я і говорив на початку статті. Sushi Icons відкриті для своїх клієнтів, а значить що ви застраховані від неприємних сюрпризів у вигляді несвіжих продуктів або неправильно приготованих страв.

Цей проект тільки набирає обертів, відповідно за свою репутацію, як і за кожного клієнта вони борються активно, надаючи кращий сервіс. Це видно, починаючи від шеф-кухарів і закінчуючи чуйними операторами по обробці замовлень, які завжди проконсультують з вибором і оперативно виставлять чек за ваше замовлення.

Замовляйте найкращі суші у кращих, адже Sushi Icons постійно прагнуть до ідеалу.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.