Цікаво знати

22 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день води

22 березня світова спільнота відзначатиме Всесвітній день води, проведення якого у 1992 році започатковано Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй, з метою підвищення екологічної свідомості і обізнаності громадян, привернення уваги до проблем пов’язаних з водним фактором. В цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже більше мільярда людей на планеті використовують неякісну воду.

Усі води на території України є виключно власністю народу і надаються тільки у користування. Сокальський район багатий на водні ресурси. Річки, протяжністю 384 км, Солокійське водосховище, 144 ставки, 38 джерел, а ще потічки, струмки, канали, які потребують нашої уваги та догляду.

Реалізацію державної політики з питань водного господарства в галузі використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів на території району забезпечує Сокальське управління водного господарства.

Враховуючи актуальність питання забезпечення потреб населення і галузей економіки у воді, усвідомлюючи обмеженість і вразливість водних ресурсів, ми щоденно повинні ставити перед собою питання, – чи все залежне від нас ми робимо для їх збереження та охорони?

Необхідно постійно дбати про водні об’єкти, проводити їх розчистку, благоустрій та упорядкування, не допускати забруднення та засмічення.

І сьогодні хочеться сказати: “Стан водних ресурсів залежить тільки від нас людей, а значить в наших руках – доля майбутніх поколінь, адже без води немає життя!” Смачної і чистої всім нам води!

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.