Цікаво знати

Святий Миколай – іде до кожного з нас у хату

Напередодні дня св. Миколая селом Борятин пройшовся Святий Миколай. Він завітав до тих дітей, чиї батьки воюють на Сході за краще майбутнє нашої України. У нас є дві родини, де годувальники сім’ї пішли воювати, залишивши своїх маленьких діточок. Тож св. Миколай завітав до родини Івана Леуша, який воює в АТО, і подарував Юрчикові та Вікторії гарні іграшки, багато солодощів, мандаринок, побажав дітям, щоб їхній тато найближчим часом повернувся з перемогою додому. А діти декламували віршики про Святого Миколая.

Не оминув св. Миколай і родину Романа Штокалка, де батько двох маленьких донечок – Олі та Соломійки – також пішов воювати за нашу незалежну Україну. Св. Миколай подарував дівчаткам гарні ляльки та іграшки, а також цукерки та мандаринки. І побажав, щоб їхній тато повернувся з перемогою додому. За це дівчатка заспівали пісню «Ой хтохто Миколая любить» та розповіли віршики.

Ми вкотре пересвідчилися, що наше село не без добрих людей, які весь час допомагають цим та й іншим сім’ям. Діти мали чудове свято, яке запам’ятається їм надовго.

Жителі Борятина не залишаються осторонь потреб воюючих солдат в АТО. Вони приносять у крамниці та сільську бібліотеку продукти, консервацію, теплий одяг, гроші. Все це ми неодноразово передавали на Схід. Тепер ми знову збираємо продуктову передачу, а також хочемо зробити бійцям солодкі Різдвяні свята. Тож збираємо солодощі, домашню випічку. І нехай добро повернеться сторицею до тих небайдужих людей, які дбають не тільки про своїх дітей, а й про дітей, обділених батьківським теплом, бо їхні батьки воюють в зоні АТО і потребують нашої підтримки.

З Різдвом Христовим всіх людей України, а найбільше тих, хто залишив свої теплі домівки і пішов воювати за майбутнє нашої Незалежної України.

Оксана КОЛІДА, бібліотекар с. Борятин.

Фото Вікторії ЛЕУШ.

 

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.