Цікаво знати

Тарута звинуватив українську владу в бездіяльності по відношенню до дій на Донбасі

Сергій Тарута відомий колючими зауваженнями на адресу уряду. Його цитати можна помітити на багатьох сторінках газет. Днями відбувся не менш цікавий випадок в Краматорську під час прес-конференції, де була присутня партія Сергія Тарути. Її ключові учасники і сам засновник висловлювалися на рахунок що відбуваються в країні.
Влада в Україні не діє

20 листопада 2017 року партія «Основа» відвідала Краматорськ. Була проведена прес-конференція з нагоди візиту політиків. Лідера партії відповідали на питання, говорили про актуальні проблеми, критикували нинішню владу.

Вступну промову виголосив Андрій Ніколаєнко. Це одна з ключових фігур «Основи». Андрій Ніколаєнко сказав про те, що майбутнє у Донецькій області є і все можна виправити. Він згадав про те, що зараз ця область наповнена болем, переживаннями, злочинами. Політик висловив сподівання, що конфлікт буде залагоджено. Тоді нова партія Сергія Тарути приступить до створення нових робочих місць, будівництву будинків. Будуть створені такі проекти, які виведуть область на новий рівень, а її жителі зможуть повернутися до нормального життя.
заяви Тарути

Наступне слово взяв Сергій Тарута. Він сказав про те, що відвідав Краматорськ, щоб побачити все своїми очима, відповісти на болючі питання. За його словами, політична діяльність – це величезна відповідальність. Він і його однодумці це прекрасно усвідомлюють. Вони борються з двома основними проблемами на Донбасі: з війною і бідністю. Відомий політик звинуватив в продовженні конфлікту бездіяльність української влади. Тарута впевнений, що звинувачувати в продовженні війни треба не Кремль і Росію, а український уряд, який не робить нічого для залагодження конфліктної ситуації.

Політик пообіцяв жителям міста, що ситуація обов’язково зміниться в кращу сторону. Партія Сергія Тарути в цьому зацікавлена. Сам засновник і його помічники прагнуть не тільки припинити військові дії, але і піднімати рівень життя громадян, усунувши бідність і злидні. Якщо створити нові робочі місця, підприємства. Людям не доведеться залишати рідне місто, щоб знайти роботу, не доведеться переїжджати.

В цілому зустріч пройшла дуже вдало. Представникам «Основи» задавалися найболючіші питання. Політики на них відповідали, грамотно аргументуючи свою точку зору. Ті, хто відвідав прес-конференцію, залишилися в захваті від візиту політиків.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.