Цікаво знати

Технологія розливу напоїв і масел

Безалкогольні напої та рослинні масла набувають правильний товарний вигляд тільки після придбання відповідної упаковки. Розлив рідин в компанії Біолайт здійснюється з дотриманням сучасних стандартів, що гарантує високу якість готової продукції. Весь процес повністю автоматизований, що дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни з практично повним виключенням шлюбу. Виробник дає гарантію на виконання роботи.

Технологія виконання розливу

Упаковка рідкої продукції (води, безалкогольних напоїв, рослинних масел) здійснюється в спеціалізовану харчову тари (скло, високотехнологічний полімер). Розлив масла і питних продуктів виробляється в безпечні для життя і здоров’я бутлі, що продовжує терміни зберігання і надовго зберігає вміст в первозданному вигляді.

Процес розливу напоїв і рослинних масел виконується поетапно:

  • Підготовка тари. Бутлі ретельно відбираються і перевіряються на можливу наявність шлюбу і ознак низької якості. На цьому ж етапі тара ретельно промивається і дезінфікується.
  • Безпосередній розлив. Процедура здійснюється в автоматичному режимі з наперед заданими параметрами (швидкість затоки, кількість).
  • Закупорювання. Бутлі закриваються кришками або закупорюються пробками. Даний процес також контролюється машинами, що гарантує герметичність.
  • Контроль. Процедура перевірки та відсіювання шлюбу здійснюється машинами і фахівцями.
  • Нанесення етикетки і плівки. Дані процедури також входять в список послуг компанії Біолайт в Україні. Етикетка розробляється з спеціально готується до нанесення.
  • Термозбіжна плівка надає готової продукції товарного вигляду, полегшує зберігання і транспортування упакованих продуктів.

Вартість виконаного замовлення безпосередньо залежить від обсягу і складності виробництва. При комплексному підході і постійній співпраці можливе отримання знижок.

Переваги роботи з Біолайт

Послуги розливу напоїв і масла надаються за найкращими цінами в Україні та Європі. В роботі використовується практично повністю автоматизована лінія з застосуванням якісного сучасного обладнання.

Додатково клієнт може замовити:

  • розробку документів і документальний супровід всієї готової партії;
  • побудова маршрутів для доставки вантажів.

На всіх етапах розливу рідин фахівці контролюють роботу лінії, що гарантує високу якість кінцевого продукту. У роботі застосовується тільки високоякісна і безпечна тара, яка проходить попередній відбір і контроль якості до і після розливу. Виробник гарантує своєчасне виконання замовлення без затримок.

Замовлення послуг розливу

Щоб замовити послугу розливу масел і напоїв, необхідно звернутися безпосередньо до менеджерів компанії.

Для цього слід скористатися одним із зручних способів:

Звернутися в офіс. При особистій зустрічі створюється контракт, в якому враховуються всі побажання і вимоги замовника. У документі вказується перелік послуг, а також терміни і вартість їх виконання.
Скористатися формою зворотного зв’язку на сайті. Для цього слід відкрити один з чатів в правому верхньому кутку головної сторінки.
Звернутися безпосередньо за вказаними на сайті номерами телефону або адресою електронної пошти.

Для постійних клієнтів надаються найкращі умови і знижки.

Голос Сокальщини на GoogleNews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.